Прокол губи: довіртеся професіоналам

Існує багато видів пірсингу губи, і в найбільш поширених варіантах роблять прокол не губи безпосередньо, а шкіра над нею або під нею. Більшість видів пірсингу губи пов’язані з ризиком пошкодження зубів і ясен, хоча при ретельному підборі прикрас для губ цього можна уникнути.

Лабрет

Лабрет — це прокол, який роблять, як правило, в середині губи. Іноді прокол роблять нижче губи або вище — залежно від переваг клієнта. Такі проколи заживають досить довго. Повне загоєння, як правило, відбувається за 4-12 тижнів. До загоєння необхідно уникати паління і вживання алкоголю. Кожного разу після їжу прокол необхідно промивати засобом для полоскання рота.

Пірсинг Монро

У цьому випадку прокол роблять збоку, над верхньою губою. Щоб уникнути сильного тертя прикраси про зуби і ясна, проконсультуйтеся з фахівцем про вибір фарбованих.

Прокол заживання до трьох місяців. Протягом цього часу його потрібно чистити щодня, як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони.

Пірсинг медуза

У цьому випадку роблять прокол губного жолобка. Дуже важливо, щоб прокол був зроблений точно, так як зсув від центру жолобка помітно вплине на симетрію особи. Прокол заживає швидко — за три-чотири тижні.

Пірсинг «укус змії»

Щоб вийшов такий пірсинг, роблять два проколи нижньої губи з різних сторін. Людям з таким пірсингом можна носити в губі не тільки штанги, але і кільця. Ризик пошкодження зубів і ясен при такому пірсингу дещо менше, але, тим не менш, присутня.

Пірсинг «укус павука»

Для цього виду пірсингу роблять два проколи нижньої губи, розташованих близько один до одного. У кожен з цих проколів можна вставляти окремі фарбування, а можна носити вигнуту штангу, що проходить через обидва проколу.

Запобіжні заходи

Прокол губи повинен бажати тільки фахівець, який має відповідну підготовку. Ні в якому разі не проколюйте губу самостійно і не просіть друзів зробити прокол губи. Подібна самодіяльність може призвести до інфекцій, небажаних змін зовнішності та інших негативних наслідків.

Якщо у вас є які-небудь захворювання шкіри, активні або в анамнезі, перш ніж робити прокол губи, порадьтеся з лікарем. Пірсинг може викликати подразнення шкіри і посилення симптомів.

Крім того, не рекомендується робити прокол губи при серйозних хворобах серця і ниркової недостатності, тому що при цих порушеннях вкрай важливо звести до мінімуму ймовірність будь-яких інфекційних захворювань. В ідеалі навіть абсолютно здоровій людині, перш ніж робити пірсинг губи, слід порадитися зі своїм лікарем.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.