Професійне відбілювання зубів: у гонитві за «голлівудської» посмішкою

Завданням професійного відбілювання зубів є повернення зубам їх природного кольору. Як правило, відбілювання не робить зуби білосніжними, а тільки трохи освітлює їх. Плями на зубах можуть з’явитися через різних продуктів харчування і напоїв, наприклад, кава, чай, і вино. Куріння додає зубам жовтуватий відтінок. У багатьох людей зуби стають темнішими у міру старіння. Зубний наліт і зубний камінь, хвороби і лікарські засоби також можуть стати причиною зміни кольору зубів.

Вирішуючи, чи дійсно вам необхідно відбілювання зубів, важливо заздалегідь думати про бажаний результат і ставити реалістичні цілі. Результат професійного відбілювання зубів зазвичай зберігається до трьох років. Точний термін залежить від способу життя людини, зокрема, від впливу перерахованих вище факторів.

У професійного відбілювання зубів можуть бути небажані побічні ефекти. Іноді після процедури зуби стають більш чутливими до холоду, а на яснах часто з’являється білий наліт. Велика частина побічних ефектів зникає через кілька днів після відбілювання. Якщо вони зберігаються протягом двох тижнів і більше, слід зв’язатися з лікарем.

Активними речовинами, які використовуються при професійному відбілюванні зубів, є перекис кисню або перекис карбаміду. Вони забезпечують надходження кисню в емаль, завдяки чому колір зубів стає більш світлим. Професійне відбілювання зубів проводять у кілька етапів, які в цілому займають від трьох до чотирьох тижнів. Як правило, за один сеанс відбілюючий речовина наносять на зуби на 30-60 хвилин. При деяких видах професійного відбілювання активна речовина залишають на зубах на строк до восьми годин. Результати такого відбілювання можуть бути помітні вже через тиждень, проте воно може бути більш шкідливим для зубної емалі.

Внутрішнє відбілювання зубів

Це один з різновидів професійного відбілювання зубів. Воно застосовується тільки в тих випадків, якщо пацієнту лікував коріння зубів, і в результаті лікування були заміщені нерви і кровоносні судини. В кожному зубі свердлять отвір, поміщають в нього відбілюючий речовина, і закривають отвір. Як правило, через тиждень речовина видаляють. Щоб домогтися що робиться відтінку, цю техніку відбілювання можна поєднувати з іншими.

Лазерне відбілювання

У ході цієї процедури на зуби наносять відбілюючий речовина, а потім активізують його за допомогою лазера. За допомогою такого відбілювання зуби можуть стати на п’ять-шість відтінків світліше. Це найбільш дорогий вид відбілювання зубів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.