Пробіотичних їжа — паливо для життя

загрузка...

Прибуток — корисні бактерії, які допомагають стимулювати природний процес травлення і підтримують нормальну роботу всіх органів травної системи. Деякі продукти харчування — відмінне джерело прибутків, корисний і смачний одночасно.

Йогурт

Йогурт — знайомий, без сумніву, кожній людині джерело прибутків — наприклад, лактобактерій і біфідобактерій, що підтримують нормальну мікрофлору кишечника. Медичні дослідження показали, що містяться в йогурті пробіотики полегшують непереносимість лактози, допомагають при діареї, метеоризмі та інших порушеннях шлунково-кишкового тракту. Обов’язково вибирайте йогурт з живими і активними культурами.

Квашена капуста

У кислому квашеній капусті міститься чимала кількість корисних мікроорганізмів. Корисна тільки натуральна, непастеризованого квашена капуста — процес пастеризації знищує всі бактерії. Традиційна квашена капуста і гостра корейська капуста (кимчи) — джерело зміцнюючих імунітет вітамінів, що допомагають боротися з інфекціями.

Суп місо

Одне з найпопулярніших страв японської кухні, суп місо з ферментованих бобів сої містить більше ста шістдесяти бактеріальних культур. Крім того, це низькокалорійне блюдо містить велику кількість вітамінів групи B і антиоксиданти.

М’які сорти сиру

Потенційно дуже корисні для травлення, далеко не всі пробіотики «переживають» просування по шлунково-кишковому тракту, не втрачаючи своїх корисних властивостей. Особливо «витривалі» лактобактерії, які містяться в деяких м’яких сортах сиру (наприклад, сирі гауда), які зміцнюють імунну систему.

Кефір

Згідно з легендою, першими кефір навчилися робити пастухи в горах Кавказу — вони виявили, що молоко, взяте в дорогу, дуже скоро перетворюється на кислуватий, густий напій. У кефірі містяться не тільки деякі бактеріальні культури, надзвичайно корисні для нормалізації мікрофлори, але і корисні види грибка.

Хліб з тіста на заквасці

У тесті на заквасці, з якого печуть смачний і корисний хліб, містяться молочнокислі бактерії — лактобацили, пробіотики, які сприяють нормалізації травлення.

Молоко з живими культурами

Один з найлегших способів оцінити користь пробіотиків — включити в щоденний раціон молоко з живими культурами, молочнокислими лактобактеріями. Схоже кількість корисних лактобактерій міститься і в пахті.

Солоні огірки

Солоні огірки — це не тільки смачна, але ще і корисна закуска і інгредієнт для салату. На відміну від маринованих огірків, які під впливом оцту втрачають свої корисні властивості, солоні огірки завдяки розсолу зберігають певну кількість пробіотиків.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.