Про що говорити з жінкою на першому побаченні: десять фраз, які працюють

Не варто недооцінювати значення першого побачення, адже враження, яке ви справите на дівчину, збережеться надовго. Тому намагайтеся, щоб ваші слова звучали для неї, як музика, а не як скрегіт гальм. Безумовно, не існує універсальних рецептів, які допоможуть вам негайно завоювати жіноче серце — ваша поведінка і тема розмови залежать від обставин, але не буде зайвим дізнатися, що більшість дівчат хочуть почути від свого супутника на першому побаченні.

З чого почалося …?

Прояв щирої зацікавленості в житті дівчини, її роботі, кар’єрі чи хобі (словом, в тому, про що вона найбільше говорить) — обов’язкова умова успішного першого побачення. Так, жінки більше за все говорять про себе, і можуть це робити годинами, але вони хочуть, щоб чоловік теж виявляв інтерес до цієї теми розмови. Вони хочуть бачити зацікавленість чоловіка в собі, в своїй особистості, бачити, що чоловік прагне їх краще зрозуміти і дізнатися. Щоб показати ваш інтерес, досить задати пару простих запитань, наприклад: «З чого почалося твоє захоплення / хобі / кар’єра?»

Знаєш, я мрію про …

Всупереч поширеній думці, жінки не хочуть розмовляти тільки про себе коханої. Вони хочуть знати, що відбувається в житті чоловіка, про його плани, прагненнях, захопленнях. У розмові з дівчиною на першому побаченні згадайте про своїх мріях — це підстьобне її інтерес, допоможе зрозуміти, що ви за людина. А ще їй буде приємно, що ви довіряєте їй настільки, щоб розповісти про мрію (погодьтеся, це досить інтимна річ).

Мій друг розповідав мені про …

Згадка про друзів-приятелів, про те, які вони цікаві люди, підніме ваші акції в очах дівчини, адже ваше коло спілкування, ваша компанія може багато розповісти про ваш характер і спосіб життя. Але будьте обережні: не варто дуже захоплюватися розповідями про ваших чудових друзів. По-перше, ваш образ може потьмяніти на їх яскравому тлі. По-друге, увага дівчини може переключитися на ваших чудових друзів, і знову звернути його на вашу персону буде непросто.

Ха-ха-ха!

Мабуть, це самий простий і легко здійсненний рада в нашому списку. Щирий сміх чоловіки — звук, який завжди приємно чути дівчині, особливо на першому побаченні. Це свідчення того, що чоловікові з нею легко, він розуміє її почуття гумору, і йому подобається проводити час у її компанії. Але не варто дуже старатися, інакше сміх вийде натужний і ненатуральним, що надасть прямо протилежну дію. Зрештою, якщо своєю поведінкою ви переконаєте не дуже дотепну жінку в тому, що її жарти смішні, вам доведеться ще довго розсьорбувати наслідки і вислуховувати її «дотепні» коментарі на майбутніх побаченнях. Так що не варто прикидатися, якщо вам не смішно.

Це нагадує одну історію, яка трапилася зі мною …

Іноді саме випадки з життя допомагають краще пізнати іншу людину. Тому без сорому розповідайте про кумедні, цікавих або незвичайних випадках з вашого життя, які вам особливо запам’яталися.

Я відмінно провів час

Коли перше побачення наближається до кінця, в розмові часто зависає незручна пауза. Дівчина не може зрозуміти, чи задоволені ви тим, як пройшла зустріч, і чи хочете її повторити (до речі, те ж саме можна сказати і про чоловіка). Якщо ви добре провели час і вам сподобалася дівчина, скажіть їй про це прямо. Повірте, будь-яка дівчина оцінить вашу прямоту і небажання томити її очікуванням. Так ви позбавите її болісного (помінутного!) розбору побачення — багато дівчат займаються цим, щоб зрозуміти, як пройшло побачення, якщо чоловік зберігає мовчання.

А ти коли-небудь була в …?

Безпосередньо запитувати про те, чи сподобалося дівчині проводити час у вашому суспільстві, неввічливо, але ви цілком можете підготувати грунт для наступного побачення, не відштовхнувши її своєю нав’язливістю. Наприклад, розкажіть їй про класний суші-барі або італійському ресторані, який ви нещодавно відвідали, і запитайте, не бувала там вона. Так ви ненав’язливо поцікавитеся, чи входить в її плани друге побачення, і заодно продемонструєте власну зацікавленість у продовженні знайомства. Це ще і відмінний спосіб плавно перевести розмову на тему їжі та захоплень — це практично ідеальна тема для першого побачення.

Я тобі подзвоню

За багатовіковою традицією, активна роль у відносинах відводиться чоловікові. Він може «взяти бика за роги» і прямо заявити про свої наміри. Безумовно, обіцянку подзвонити — ще не пропозиція руки і серця, і навчені гірким досвідом жінки мало довіряють подібним обіцянкам. Але їм все одно приємно чути фразу «Я тобі подзвоню». Тільки не розкидайтеся такими обіцянками, якщо не збираєтеся їх виконувати, — якщо більше не плануєте зустрічатися з дівчиною, просто попрощайтеся і подякуйте за приємний вечір.

Мені подобається …

Розкажіть дівчині про себе, про свої смаки і захоплення. Їй буде цікаво дізнатися, чим ви живете, де і як любите відпочивати, чим займаєтеся у вільний час. Ця інформація допоможе визначити, чи перебуваєте ви з нею на одній хвилі, чи ні. Спільність інтересів — велика справа. Крім того, не всі дівчата люблять (і наважуються) задавати особисті питання, і будуть вдячні, якщо ви візьмете на себе ініціативу.

ласка, рахунок

Абсолютно нормально сплатити рахунок навпіл або оплатити тільки свою частину замовлення на першому побаченні, але хіба так чинять справжні джентльмени? А адже поруч із собою дівчина хоче бачити саме джентльмена. Тому коли вона потягнеться за сумочкою, скажіть, що самі оплатите рахунок. Якщо боїтеся заперечень або незручності, заздалегідь залиште кредитну карту офіціанту. Дівчина буде приємно здивована цим галантним жестом, і ваші шанси побачити її знову істотно зростуть.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.