Про що говорить жир в різних зонах тіла

загрузка...

У жінок різні типи фігур. Хтось може похвалитися стрункими формами, у інших виникають жирові відкладення в різних зонах тіла: у когось пишні стегна, у когось проблеми в області живота. Зрозуміло, є і генетична схильність, проте фахівці вважають, що є аргументи, які свідчать, що складування жиру в тій чи іншій області говорить про певні порушення в організмі.

Жир на животі

Дуже часто після непростого періоду, коли людина занурена в стресову ситуацію, він зауважує, що його животик став більш пухким. Це не дивно: у такому стані організму властиво виробляти надмірну кількість гормону кортизолу, що в підсумку і веде до відкладів жиру в даній зоні. Для позбавлення від надлишків необхідно, по-перше, привести в порядок нервову систему, а по-друге, зайнятися кардиотренировки, щоб поліпшити обмін речовин.

Пухкі коліна і проблемні ікри

Якщо жир накопичується в нижній частині ніг, то це не сильно шкодить можливості красиво одягатися, однак накладає ряд обмежень, крім того, викликає відчуття тяжкості. У більшості випадків це говорить про те, що в тілі існує зайва рідина, що людина вживає багато вуглеводів, води, солодких і солоних продуктів, які її затримують. Побороти це можна єдиним способом — постаратися скоротити в раціоні всі продукти, які провокують проблему.

Важкі стегна і валики на спині

Жирові складки на спині виглядають дуже неестетично. З ними нелегко підібрати гарне нижню білизну і носити обтягуючий одяг. Якщо є такий дефект, який може поєднуватися з жиром на стегнах, то це в більшості випадків говорить про захоплення вуглеводами, внаслідок якого організм виробляє надмірну кількість інсуліну. Вирішити проблему можна, замінивши «швидкі» вуглеводи на корисні — овочі, фрукти, цільнозерновий хліб.

Внутрішня поверхня стегна, верхня частина рук, груди

Якщо жир накопичується в цих областях, то найчастіше це може повідомляти про надлишок гормону естрогену. Можливо, жінка приймає оральні контрацептиви, які провокують його, тому потрібно поговорити з доктором на предмет підбору нових протизаплідних засобів.

Жир на боках

Жирові складки, які «випливають» з пояса джинсів і спідниць, іноді свідчать про порушення функції щитовидної залози, коли тиреоїдні гормони провокують жир відкладатися саме в цих зонах. Ще потрібно звернути увагу на споживання солей важких металів, які можуть міститися в зубній пасті, у воді з-під крана, постаратися вивести їх з організму.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.