Природний процес клімаксу і вісім природних способів зменшити його симптоми

загрузка...

Менопауза відбувається в природному кінці репродуктивного періоду кожної жінки. Так чому б не ставитися до нього, як до природного процесу? Гормонозамісну терапія довгий час була стандартним лікуванням клімаксу, хоча тепер ми знаємо, що традиційна гормонозамісну терапія з використанням синтетичного естрогену і прогестину підвищує ризик захворювання на рак грудей і захворювань серця. Багато жінок і лікарі більше не просять і не призначають таку терапію.

Все більше і більше жінок з кожним днем звертаються до натуральних способів лікування симптомів, які вони відчувають під час клімаксу, включаючи припливи, нічні потіння і зміни настрою. Спробуйте дотримуватися цих порад, щоб полегшити симптоми клімаксу:

 • Ваш режим харчування — важливий інструмент, який ви можете використовувати для контролю над ознаками клімаксу. Продукти, які слід уникати — все, що містить велику кількість кофеїну, газовані напої, що містять фосфор, оскільки він збільшує ризик втрати кісткової маси. Також уникайте м’яса, виробленого в промислових масштабах, включаючи яловичину, свинину і курятину, так як таке м’ясо містить велику кількість насичених жирів, що підвищує здатність організму перетворювати естроген. Надмірне споживання цукру також скорочує можливість вашої печінки перетворювати естроген і послаблює імунітет.
 • Збільшіть споживання продуктів, що містять фітоестрогени, включаючи сою. Інші продукти, які ви повинні включити у ваш раціон — цільнозернові злаки, вівсяні пластівці, пшеницю, коричневий рис, тофу, мигдаль, кеш’ю, а також свіжі фрукти і овочі.

 • Біологічні добавки з червоним конюшиною надають позитивний ефект при втраті кісткової тканини, покращують стан серцево-судинної системи і можуть служити в якості профілактики проти захворювань на рак грудей і рак матки. Червона конюшина також зменшує припливи, один з найбільш поширених симптомів, на який скаржаться жінки в перименопаузальному періоді і під час самого клімаксу.
 • Ацидофільні молочнокислі бактерії («хороші» бактерії в нашій кишкової флорі) дуже важливі для жінок під час клімаксу, оскільки допомагають обміну речовин і переробці естрогену, а деякі вважають, що ці корисні бактерії зменшують ризик появи молочниці. Ці бактерії ви можете знайти в різних дієтологічних складах, представлених на ринку.

 • Певні вітаміни і мінерали можуть також принести користь жінкам під час клімаксу. До них відносяться вітамін Е (400-800 одиниць в день), зменшує припливи і нічні потіння; кальцій (1500 мг на день), краще використовувати не кальцію карбонат, так як він може не повністю засвоюватися, а мікрокристалічний кальцій гідроксіпатіт або цитрат кальцію; магній (500-750 мг на день), допомагає засвоюватися кальцію; вітамін С (1000-2000 мг на день), допомагає засвоєнню вітаміну Е і зменшує ламкість капілярів.
 • Також рекомендують приймати клопогон кістеносний (20-60 мг три рази на день), він містить фітоестроген, що допомагає багатьом жінкам впоратися симптомами клімаксу. Хоча слід зауважити, що жінки, у яких клімакс наступив після хірургічного втручання, можуть не розраховувати на допомогу фітоестрогену так, як жінки з природно започаткованим клімаксом. Ще лікарські рослини, які можна приймати в даному випадку, дягель лікарський (500-1000 мг два-три рази на день), масло енотери (500 мг три-чотири рази на день), женьшень (100-500 мг три рази на день) , монаший перець (175 мг на день).
 • Препарати натурального естрогену можна приймати, якщо вам їх випише лікар. Ці типи естрогену біологічно ідентичні естрогену, який виробляється вашим організмом. Є три типи естрогену, який зазвичай використовується в біологічно ідентичною гормонозамісну терапії. Це естрон (E1), естрадіол (E2) і естріол (E3). Перші два гормони найбільше викликають ризик, пов’язаний з використанням естрогену. Натуральні і біологічно ідентичні препарати виготовляють шляхом комбінування цих трьох типів естрогену, найбільш поширена формула — 10% естрону, 10% естрадіолу і 80% естріолу — називається три-естроген або три-ест. Двокомпонентний біо ідентичний препарат називається бі-естроген.
 • Натуральний естроген — дуже важливий компонент, який допомагає впоратися з ознаками менопаузи багатьом жінкам. Його можна купити без рецепта, одне з його назв прогест, він входить до складу призначеного рецепта, в аптеці він називається прометріум. Перевага використання крему замість оральної форми в тому, що вам потрібна значно менша доза, оскільки її не потрібно переробляти вашій печінці. Прогестини, такі, як перевірка — не натуральний прогестерон, а синтетична версія, яка хімічно не ідентична прогестерону, що виробляється вашим організмом. Натуральний прогестерон не викликає побічних ефектів, а прогестини мають побічні ефекти, а саме нерегулярні кровотечі і затримка рідини.

 • Звичайно ж, не забувайте робити більше фізичних вправ. Це, швидше за все, єдина важлива річ, за допомогою якої жінка може поліпшити своє загальне здоров’я і самопочуття протягом життя. Регулярні заняття спортом (хоча б три-чотири дні на тиждень) допомагають запобігати та зменшувати втрату кісткової тканини і відіграють основну роль у зменшенні ризику захворювання багатьма типами раку, а також хворобами серця.
 • Хоча ці поради допомагають багатьом жінкам, пам’ятайте, що всі жінки різні і вам може знадобитися час, щоб знайти той тип лікування, який найкраще підійде саме вам. Завжди ставте до відома свого лікаря про будь альтернативному методі, який ви використовуєте, включаючи вітаміни, трави, мазі і так далі.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.