Причини чоловічих зрад: чи можна посперечатися з природою?

Вірний і люблячий чоловік — мрія будь-якої жінки . Але в житті часто-густо все виявляється набагато складніше. І, як запевняють спеціалізуються на сімейних проблемах психологи, перед чоловічими зрадами всі рівні: і звичайні домогосподарки в поношених халатах і стоптаних капцях, і доглянуті бізнес-леді. Головною причиною чоловічих зрад прийнято вважати полігамність, властиву представникам сильної статі. Це навіть інший раз звучить, як виправдання: мовляв, з природою не посперечаєшся.

Кажуть, що чоловічу зраду досить просто розпізнати по ряду зовнішніх ознак. На певні думки повинна навести різка зміна в чоловікові по відношенню до свого зовнішнього вигляду. Якщо, приміром, раніше він не надавав йому особливого значення, а потім несподівано вирішив змінити зачіску, купив дорогий парфум, став по-іншому одягатися, — є привід замислитися: для кого він почав все це робити. До тривожних сигналів також варто віднести часті й раптові затримки «на роботі», постійні заяви чоловіка про те, що він «дуже зайнятий», казна-звідки взялася скритність, прагнення уникнути будь-яких відвертих розмов, сексуальне охолодження, скандали, ініціатива яких найчастіше виходить від нього, і багато іншого.

Жага різноманітності

горезвісний полігамність можна тлумачити по-різному. Розумні книги, глянцеві журнали і різні жіночі форуми в інтернеті давно всіма силами намагаються донести до жертв чоловічого підступності прості істини: не можна «опускатися» в шлюбі, ні зовні, ні внутрішньо. На жаль, багато жінок за роки шлюбу зовсім перестають стежити за собою і вважають цілком припустимим день у день з’являтися перед чоловіком, м’яко кажучи, не в найкращому вигляді. Між тим, як відомо, чоловіки люблять очима. І якщо на роботі його оточують красиві і доглянуті співробітниці, а вдома чекає дружина, здатна думати тільки про побутові проблеми, він не зможе довго протистояти спокусам.

Інший важливий момент: жінки часто «доводять» своїх благовірних до свідомих зрад нескінченними скандалами, істериками, докорами і претензіями. Зрозуміло, що при такій ситуації чоловіка може все частіше і частіше відвідувати бажання змінити компанію дружини-пилки на приємне товариство поступливішою і чуйною коханки.

Не останнє місце займає і така причина, як спрага різноманітності в сексуальному житті. З коханкою деколи чоловік може отримати в ліжку щось таке, чого йому ні за яких обставин не дозволить дружина. Не секрет, що більшість чоловіків з радістю віддали б перевагу швидкому і грубому сексу. Але деякі внутрішні бар’єри не дозволяють їм та чинити з улюбленими «половинками», і тому вони шукають задоволення своїм «порочним» похотям на стороні.

Спортивний інтерес

Іноді чоловіки зважуються на зраду просто тому, що для цього складаються дуже сприятливі можливості. Якщо «видобуток» сама йде в руки, чому б цим не скористатися? Існує й інша категорія чоловіків — ті, які схильні змінювати дружинам або коханим просто тому, що їм нудно. Досить часто захисники «лівака» наводять на свою користь і той аргумент, що це кращий спосіб для зняття стресу, і тому надавати йому особливе значення не варто.

У деяких регулярні зради навіть входять у звичку і виробляється своєрідна залежність, подібна до тієї, якою страждають курці, наркомани або любителі спиртного. А ще представники сильної статі нерідко розглядають ад’юльтер як захоплююча пригода: з тим же успіхом вони могли б, наприклад, здійснити сплав по гірській річці або взяти участь у байкерських гонках.

Трапляється й таке, що чоловік йде на зраду зі спонукань помститися дружині або подрузі за будь-якої її проступок. І замикає рейтинг причин, по яких чоловіки зважуються на зраду, банальна недисциплінованість. Все-таки вірність — це якість, що вимагає чіткого самоконтролю.

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.