Препарати мезотерапії — алопатичні або біологічні?

У мезотерапії, яка сьогодні стає все більш популярною, використовується безліч різних препаратів. Потрапляючи в шкіру людини, вони допомагають усунути деякі косметичні недоліки.

Фосфатидилхолін

Для усунення небажаних відкладень жиру використовується ін’єкція розчину фосфатидилхоліну і лідокаїну в пропорції 1:1. Фосфатидилхолін — це природна хімічна сполука, яку отримують з соєвого лецитину. Воно застосовується для лікування жирової емболії і целюліту.

Механізм дії фосфатидилхоліну включає в себе ліпотіческую активність.

дезоксихолат натрію, який застосовується в поєднанні з фосфатидилхолін, підвищує його ефективність, руйнуючи стінки жирових клітин, таким чином, прискорюючи спалювання жирових відкладень. Доза дезоксихолат натрію повинна бути ретельно вивірена, щоб уникнути некрозу жирової тканини, розвиток якого можливо при неправильній концентрації цієї речовини.

Раніше для спалювання жирових відкладень в мезотерапії використовувалися і такі препарати, як амінофілін і L-карнітин. Ці речовини викликати у багатьох пацієнтів значний дискомфорт — в тому числі, печіння, свербіж та почервоніння шкіри. Зараз їх практично не використовують, але ефективність процедур від цього не знизилася.

Гіалуронідаза

Гіалуронідаза — це фермент, який також використовують в мезотерапії для лікування целюліту. Він послаблює зв’язки, освічені волокнистими тканинами між часточками підшкірного жиру.

Колагеназа

Цей препарат має властивість розчиняти сполучну тканину. Завдяки цьому коллагеназа прискорює лікування целюліту.

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота — це натуральна речовина (мукополісахаридом), яке виробляється в організмі людини. Вона зв’язує молекули води і відповідає за збереження еластичності і зволоження шкіри. Крім того, вона відіграє важливу роль в обмінних процесах усередині клітин. Вона володіє дивовижною здатністю утримувати більше води, ніж будь-яке інше речовина в людському організмі: одна молекула гіалуронової кислоти може утримати стільки молекул води, що їх вага буде приблизно в одну тисячу разів перевищувати її власний. Втрачаючи гіалуронову кислоту, шкіра стає менш пружною; на ній з’являються зморшки і різні ознаки дегідратації. У мезотерапії гіалуронову кислоту використовують для омолодження особи.

Гліколева кислота

У косметології гліколеву кислоту давно застосовують для омолодження шкіри або для глибокого пілінгу. У мезотерапії її використовують в дуже низькій концентрації (1%) в поєднанні з іншими речовинами.

ретиноєвої кислоти

ретиноєвої кислоти — похідне вітаміну А, широко відома як основний активний інгредієнт багатьох омолоджуючих косметичних засобів. Вона регенерує шкіру, прискорюючи обмінні процеси в клітинах і утворення нових клітин шкіри. Ретиноевую кислоту в концентрації 0.01% використовують у процедурах мезотарпіі для омолодження шкіри.

Вітаміни

Вітаміни входять до складу препаратів мезотарпіі, використовуваних для омолодження шкіри і відновлення росту волосся. Застосовуються вітаміни А, С, Е і К. Вітамін А регулює клітинний обмін шкіри та її кератинізації. Вітамін С необхідний для синтезу колагену; він також зменшує гіперпігментацію, інгібуючи вироблення меланіну. Вітаміну Е є потужним антиоксидантом і перешкоджає старінню шкіри. Вітамін К — речовина, що сприяє утворенню згустків крові, регулює мікроциркуляцію в шкірі.

Мінерали і мікроелементи

Мінерали і мікроелементи необхідні для підтримки функціонування клітин в організмі, у тому числі — для регулювання обмінних процесів в клітинах шкіри і кращого відновлення шкіри. Як правило, в мезотерапії застосовується поєднання таких мінералів і мікроелементів, як цинк, мідь, хром і магній.

Крім перерахованих вище, в мезотерапії застосовуються і такі препарати, як ізопротеренол, амінофілін, пентоксифілін, L-аргінін, Іохімбін, діметілетаноламін, Геровітал, глутатіон, третиноїн, альфа-ліпоєва кислота, прокаїн, гінкго білоба, буркун, С-аденозинмонофосфат .

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.