Повернення стрункості фігури: як прибрати живіт після пологів

загрузка...

Те, що з вагітністю для жінки настає час зміни фігури — це природний процес, а проте і після народження дитини фігура рідко стає колишньою. Деякі щасливі жінки повертаються в форму без всяких додаткових зусиль, проте більшості доводиться зіткнутися з змінилася формою грудей і лінією стегон.

Однак основне питання про власному тілі, яке хвилює недавно народили жінок — як прибрати живіт після пологів, який не виходить втягнути, чи можна повернути талії колишню дівочу стрункість. При цьому з проблемою збільшився животика стикаються навіть ті жінки, вага яких знаходиться в нормі. Щоб зрозуміти, як діяти, потрібно знати природу проблеми: причин опуклого живота в даному випадку дві — величина жирового шару і слабкі м’язи очеревини.

Жир в районі талії — фізіологічна норма чи недолік?

Жир на жіночому тілі розподіляється нерівномірно, це обумовлено фізіологією. Саме завдяки цій обставині жіноча фігура має хвилюючі вигини і плавні лінії, але з тієї ж причини в першу чергу поправляється область талії, а худне це місце самим останнім. Якщо зайва вага є, то живіт, швидше за все, буде дуже помітний. Але для того, щоб сісти на дієту, треба дочекатися закінчення періоду лактації; і не тільки тому, що недолік корисних речовин нашкодить дитині, але і з тієї причини, що після закінчення годування грудьми в організмі відновиться колишній гормональний баланс, і вага може піти самостійно .

Зрозуміло, це не стосується випадків переїдання — обмеження в їжі необхідно не тільки для красивої фігури, але і для здоров’я. Крім того, виділятися живіт може і тоді, коли в раціоні мало продуктів, багатих на клітковину. Вона допомагає виводити непотрібні речовини з організму, тому вживання грубої рослинної їжі також допомагає зменшити розмір живота після народження дитини.

Слабкі м’язи преса — виділяється живіт

У нормі м’язи черевного преса повинні зберігати плоску форму живота, якщо в цій області немає великої кількості жиру. На ділі ж після пологів ці м’язи часто виявляються розтягнутими і ослабленими, і відновлювати їх тонус треба певними вправами. Для досягнення бажаного результату — плоскої форми живота — займатися треба не менше трьох разів на тиждень як мінімум по півгодини; можна записатися в спортзал, але й комплекс домашніх вправ, що виконуються регулярно, допоможе впоратися з проблемою. Ось які вправи повинні бути включені в комплекс:

 • Махи ногами при нерухомому тулубі — лежачи на підлозі або стоячи. Такі рухи змушують працювати нижні м’язи преса;
 • Робота тулубом при нерухомій нижньої частини тіла — повороти, опускання та піднімання тулуба — включаються верхні черевні м’язи;
 • Перехресні рухи ногами і тулубом — ці вправи опрацьовують косі м’язи живота, без яких прес не буде красивим.
 • Обрати для себе з різноманітності методик можна будь-яку — пілатес, шейпінг, аеробіку, але у вибраному комплексі обов’язково потрібні всі три види цих вправ. Непогано тренувати м’язи живота і поза комплексу — гуляючи з дитиною або займаючись домашніми справами, напружувати черевну стінку, випинати її або втягувати живіт. Ці методи допоможуть швидше повернутися у форму після пологів і знайти тонку, струнку талію.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.