Поліоксидоній для дітей: зміцнення імунітету

Поліоксидоній — це лікарський препарат, який зміцнює імунітет і зменшує ступінь токсичного впливу таких чинників, як збудники інфекції, токсичні продукти запалення і обміну речовин, побічні ефекти різних лікарських засобів. Всі ці властивості дуже затребувані при лікуванні дітей.

Особливості дитячого імунітету

При народженні в крові дитини присутні антитіла до різних захворювань, передані йому матір’ю під час внутрішньоутробного розвитку. Приблизно до півріччя їх кількість значно знижується. Але при грудному вигодовуванні антитіла передаються і з молоком матері. Тому дитина до року, який отримує груди, хворіє менше искусственники. Значно страждає імунітет у недоношених дітей та у дітей з перинатальними ураженнями нервової системи.

Починаючи з трьох років, багато дітей починають відвідувати дитячий колектив. Але підготовлені вони до нього по-різному, перш за все, вони мають різний імунітет. Тому деякі діти починають стабільно відвідувати дитячий садок, інші ж нескінченно хворіють. І цю групу можна розділити: частина дітей через деякий час адаптується до циркулюючої в дитячих колективах інфекції, а частина продовжує хворіти і у них часто інфекційно-запальні захворювання набувають хронічного перебігу.

Як поліпшити імунітет маленької дитини?

Непоганим підмогою в цьому може бути вітчизняний лікарський препарат полиоксидоний. Він надає стимулюючу дію безпосередньо на імунні клітини, що відповідають за першу лінію захисту від інфекції — клітинний імунітет. Клітини ці зустрічають збудників інфекції в місці їх впровадження в організм (найчастіше це слизова оболонка носоглотки, дихальних шляхів і кишечника), поглинають і розчиняють всередині себе. Поліоксидоній підсилює ці процеси.

Стимулює він і другу лінію імунного захисту — гуморальний імунітет. Якщо збудників інфекції вдається «прорватися» через заслони клітинного імунітету, то у відповідь на впровадження чужорідного речовини організм виробляє антитіла, спрямовані саме на цього «порушника». Це і є гуморальний імунітет, який також стимулюється полиоксидонием.

Під час інфекційно-запальних захворювань у дітей в їх організмі накопичується велика кількість токсичних продуктів запалення. А так як порушується і обмін речовин, з’являються і токсичні продукти обміну. Саме вони викликають ознаки того чи іншого захворювання. Особливо багато таких токсичних речовин в організмі дитини, що страждає хронічним інфекційно-запальним захворюванням або має постійний осередок інфекції у вигляді хронічного тонзиліту, аденоідіта, гаймориту. Поліоксидоній має особливу структуру, яка дозволяє йому виводити з організму ці речовини. В результаті стан дитини значно поліпшується. Це якість поліоксидонію особливо важливо при лікуванні різних алергічних захворювань, таких, як бронхіальна астма та атопічний (вроджений) дерматит: видалення токсичних речовин значно покращує стан страждають ними дітей. Ще одна важлива якість поліоксидонію полягає в тому, що у нього немає антигенних властивостей, організм не сприймає його як щось чужорідне і не виробляє до нього антитіл. Це означає, що і алергія до нього практично не зустрічається.

Призначення поліоксидонію у складі комплексного лікування різних інфекційно-запальних захворювань дозволяє зменшити дози і тривалість лікування іншими лікарськими препаратами, які часто мають досить багато побічних ефектів. Наприклад, антибіотиків, глюкокортикоїдних засобів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.