Побачення всліпу: шість секретів успіху

Для початку зауважимо: побачення наосліп — не остання надія зневірених і розчарованих. Насправді, на побаченні всліпу цілком реально познайомитися з чоловіком (жінкою) вашої мрії. Протягом декількох років психологи вивчали поведінку подружніх пар і характер їх взаємин. Результат їх досліджень вас здивує: на запитання, як вони познайомилися, більшість пар відповіло: «Нас звели знайомі».

Втім, побачення усліпу не завжди закінчуються щасливим шлюбом. Вони можуть перетворитися на справжнє випробування, поволі, але неухильно переростає в катастрофу. Як уникнути цього нещастя і направити побачення в бажане для вас русло? Ми вирішили розкрити 6 секретів успішного побачення всліпу.

Контролюйте ситуацію

Не дозволяйте іншим примушувати вас робити щось проти вашого бажання. Не соромтеся відмовляти. Ви зовсім не зобов’язані зустрічатися з сином знайомої вашої матері тільки для того, щоб нікого не образити. Беріть активну участь в плануванні зустрічі. Не дозволяйте іншим призначати час і місце побачення без вашої згоди. Постарайтеся виключити зі побачення всі інші елементи невідомості, окрім загадкової «другої половини». Виберіть таке місце і час зустрічі і створіть таку атмосферу, в якій ви будете комфортно себе почувати.

Вибирайте відповідне місце для зустрічі

Кінотеатр — не найвдаліше місце для першого побачення, так само як і галасливий рок-концерт. Найкраще призначати зустріч в кафе або ресторані, де звучить приємна музика і смачно годують. Мета першого побачення — познайомитися, скласти думку один про одного і приємно провести час.

Не затягуйте

Чим би ви не займалися на першому побаченні, не затягуйте його довше двох годин. Побачення наосліп призначають в ресторанах ще і тому, що вечеря має початок, кульмінацію і закінчення, тобто припускає природний розвиток подій. Принесений офіціантом рахунок повинен стати для вас сигналом до закінчення побачення. Якщо перше побачення здалося вам дуже коротким, домовитеся про другий!

Не дозволяйте «третій стороні» бути присутнім на побаченні

У присутності познайомив вас друга ви обидва напевно відчуєте незручність і збентеження. Друг буде дуже старатися вас звести, і його зусилля тільки погіршать ситуацію. Якщо ви хочете, щоб приятель представив вас один одному, — відмінно. Але попередньо домовтеся з ним, що через десять-п’ятнадцять хвилин він непомітно віддалиться і залишить вас удвох.

Обговоріть познайомив вас приятеля

Загальні знайомі — прекрасна тема для знайомства, яка дає вам можливість придивитися один до одного, не проявляючи зайвої нав’язливості. Ні в якому разі не брешуть про спільних знайомих: плітки — як бумеранг — завжди повертаються до вас, та ще й у викривленому вигляді. Крім того, плітки виробляють неприємне враження на співрозмовника.

Приходьте на побачення у хорошому настрої

Пам’ятайте, що багато людей помилково вважають побачення всліпу останнім порятунком зневірених … Приходьте на зустріч у хорошому настрої і ставтеся до співрозмовника з цікавістю. Навіть якщо між вами не спалахне романтична іскорка, ви можете знайти приятеля або просто придбати корисне знайомство.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.