Плоский живіт — мрія чи реальність?

Плоский живіт — це мрія багатьох жінок, яка для багатьох же залишається нездійсненною. Не в останню чергу причина цього в тому, що не всі здатні тверезо оцінювати реальні можливості свого організму, а також зрозуміти, що не можна схуднути тільки однією частиною тіла. Насправді зробити свій живіт пласким і зберігати його таким постійно досить просто. Потрібно лише запам’ятати, що не варто намагатися стати схожою на моделей в журналах (в кінці кінців, є величезна різниця між плоским і запалих животом), і слідувати простим правилам.

Калорії

Одна з найбільших помилок жінок, які прагнуть здобути плаский живіт — різке обмеження кількості споживаних калорій. Це не дає добрих результатів, по-перше, тому, що часто після голодовки трапляються зриви, а по-друге, оскільки голодування сприймається організмом як загроза, він починає накопичувати жир, замість того, щоб спалювати його. Тому потрібно їсти маленькими порціями 5-6 разів на день.

Жири, білки та вуглеводи

Вживайте в їжу корисні жири, пісні білки і складні вуглеводи. Ще одна поширена помилка: щоб позбутися від жиру на животі, потрібно, щоб жиру не було на тарілці. В дійсності, варто перш за все уникати транс-жирів, яких особливо багато у фастфуді, смаженої їжі і багатьох напівфабрикатах. Однак корисні жири, як ті, що містяться в рибі і рослинних оліях, необхідні для нормальної роботи всіх систем людського організму.

Вода

Випивайте 1.5 літра води в день. Вода не тільки вимиває з організму токсини, але і допомагає довше відчувати себе ситим.

Спорт

Регулярно займайтеся спортом. Всупереч поширеній думці, скручування — не найефективніший спосіб знайти плоский живіт. Одним з найдієвіших способів зробити живіт ідеально плоским — біг. Під час бігу всі групи м’язів одержують навантаження, в тому числі м’язи преса, причому інтенсивністю ця навантаження значно перевершує традиційні скручування. Крім того, відмінно розвивають м’язи живота вправи з підняттям ніг з положення лежачи, стоячи, а ще краще — у висі на турніку. Останнє не кожен зможе виконати з першого разу, але воно дійсно дуже ефективно. Крім того, щоб живіт швидше став плоским, корисно виконувати присідання з невеликими гантелями. Черевні м’язи беруть участь практично у всіх рухах тіла, а під час присідань ви одночасно розвиваєте м’язи ніг, спини і преса, що при певному завзятості забезпечить вам красиву фігуру.

Білки

Після тренування обов’язково їжте білкову їжу. Протеїни сприяють збільшенню м’язової маси, а м’язова маса навіть у стані спокою спалює значно більше калорій, ніж жирова тканина.

Овочі

Їжте якомога більше овочів — свіжих, запечених, варених, а також приготованих на грилі. Овочі — це самий низькокалорійний джерело клітковини (в більшості фруктів значно більше калорій). Винятком є картопля — в ньому досить багато калорій, однак він містить необхідні людині поживні речовини, так що зовсім відмовлятися від нього не варто.

Газировка

Відмовтеся від солодких газованих напоїв. Зовсім. Запам’ятайте, і це не перебільшення: вони — справжній ворог не тільки плоского живота, але і вашого здоров’я в цілому. В одній пляшечці напою зі смаком небудь фруктів або ягід міститься величезна кількість цукру. Їх вживання викликає різкі зміни рівня цукру в крові, що, в кінці кінців, може стати причиною діабету.

Правильна мотивація

Не потрібно говорити собі «я не хочу бути товстою» або «я не хочу бачити ці моторошні складки на животі». Набагато ефективніше хотіти «бути ще гарніше і стрункіше». Починаючи з того, що ви зараз виглядаєте погано, а потім будете виглядати добре, ви практично заперечуєте себе в сьогоденні і позбавляєте себе своєї ж власної любові. Тим самим ви готуєте нирку для зриву, який призведе до обжерливості, відмови від тренувань і так далі. Чому? Тому що людина, яка сама собі говорить, що «він і так поганий», дозволить собі таку поведінку з більшою ймовірністю, ніж той, хто «і зараз хороший, а стане ще краще». В останньому випадку ви просто не дозволите собі опуститися нижче планки, яку самі для себе встановили.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.