Плазмоліфтінг: сучасні технології омолодження

До недавнього часу косметичні процедури, спрямовані на боротьбу з рубцями, зморшками, глибокими складками і пошкодженнями, викликаними сонячними променями, впливали на зовнішній шар шкіри обличчя. Традиційні лазери, які використовувалися для проведення цих процедур, викликали дискомфорт, вимагали довгого часу відновлення, до того ж, з агресивною шліфуванням особи був пов’язаний ряд ризиків. Нова технологія, яка називається Плазмоліфтінг, в буквальному сенсі змінює вигляд косметичних процедур.

Що таке Плазмоліфтінг

Це нелазерні технологія, яка забезпечує таку ж регенерацію і шліфовку особи без ризику, який несе з собою використання вуглецевих і ербіевого лазера. Вона унікальна тим, що використовує активовану плазму азоту (стиснений газ) для видалення і регенерації пошкодженої шкіри.

Плазмоліфтінг можна застосовувати для різних типів шкіри. За допомогою цієї революційної технології енергія тепла передається безконтактно. Ця техніка впливає на глибокі шари шкіри, при цьому зберігаючи важливий зовнішній шар, який грає роль природного покриву, в той час як відновлюється нова шкіра. Модифікуючи колаген під шкірною поверхнею, Плазмоліфтінг не тільки забезпечує негайне поліпшення текстури і еластичності шкіри, але продовжує діяти протягом тривалого часу, зберігаючи помітні результати на строк до одного року.

Що можна очікувати від Плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг — це універсальна процедура. Вона може використовуватися для впливу на особливі проблемні ділянки, наприклад, на область навколо очей або на щоки. Її також можна використовувати на все обличчя, щоб надати шкірі більш свіжий і гладкий вигляд. Плазмоліфтінг впливає на глибокі зморшки, покращує колір шкіри, її текстуру і еластичність і зменшує шрами і складки на обличчі.

Процедура Плазмоліфтінг на все обличчя займає близько двадцяти хвилин, а локалізоване вплив тривають від 5 до 10 хвилин. Перед процедурою пацієнтові роблять зовнішню анестезію, або невеликий укол. Апарат для Плазмоліфтінг, подібно лазеру, направляє конденсований газ на шкіру, стимулюючи вироблення нового колагену в її глибоких шарах. Під час процедури буде відчуватися тепло. Протягом декількох днів після процедури буде з’являтися нова шкіра, а стара буде відпадати. Час загоєння мінімально. Можна вибирати між кількома процедурами низької інтенсивності та однією процедурою високої інтенсивності, залежно від проблем шкіри і бажаного ефекту. Час повного відновлення займає від десяти днів до двох тижнів.

Чим Плазмоліфтінг відрізняється від інших процедур для обличчя

Традиційно шліфовки особи виконувалися за допомогою лазерів. Ці лазери використовують неспецифічні світлові випромінювання, які обережно спалюють і регенерують шкіру. Через агресивну природи таких процедур можуть з’являтися побічні ефекти, такі як опіки, та інші ускладнення. Оскільки зовнішній шар шкіри під час лазерної шліфовки видаляється, час відновлення після такої процедури досить тривалий, і пацієнти відчувають значний дискомфорт.

Плазмоліфтінг впливає на глибші шари шкіри, не стикаючись з її зовнішнім шаром. Використовуючи азот замість лазерного випромінювання, Плазмоліфтінг не несе ризику опіку, і дискомфорт під час проведення процедури мінімальний. Це поєднання значно скорочує час відновлення після процедури.

Кому підходить ця процедура

Будь-яка людина, який розглядає можливість лазерної операції та / або пластичної операції, є ідеальним кандидатом для Плазмоліфтінг. Люди, що бажають поліпшити вигляд старіючої шкіри і позбутися від зморшок і пігментних плям. Ті, хто хоче повернути шкірі еластичність і моложавий текстуру. Ті, хто хоче позбутися від порушень пігментації шкіри і зменшити рубці від акне.

Яке час відновлення після процедури

На шкірі буде невелике почервоніня і лущення. На зовнішньому шарі шкіри можуть з’явитися зморшки, шкіра може потемніти і лущитися протягом двох або трьох днів. Зазвичай через три дні все проходить.

Скільки сеансів потрібно зробити

В ідеалі — один сеанс кожні шість місяців.

Яких змін зовнішнього вигляду можна очікувати

Ви помітите підвищення пружності шкіри, а також поліпшення її текстури, тонусу і кольору. Ви також помітите скорочення зморшок завдяки виробленню нового, більш здорового колагену всередині шкіри.

Як довго буде зберігатися ефект

Одне з найдивовижніших та унікальних переваг Плазмоліфтінг полягає в тому, що з часом стимуляція вироблення колагену продовжується. Клінічні дослідження показали, що поліпшення стану шкіри зростає з кожним місяцем, принаймні, протягом одного року після кожної процедури.

Чи безпечна процедура Плазмоліфтінг

Під час клінічних досліджень Плазмоліфтінг показав високий ступінь безпеки, з можливими, але мінімальними ускладненнями, такими як почервоніння, гіпопігментація, рубці, плями на шкірі, стійкість деяких зморшок, некроз і так далі. Такі ускладнення можливі, але малоймовірні.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.