Плазменная шліфовка шкіри особи: шкода на благо

Теплова енергія стимулює процес природного відновлення шкіри. Це дозволяє видалити старий шар шкіри і омолодити і освіжити обличчя. Плазменная шліфовка шкіри — це одна з нових цікавих технологій в області омолодження шкіри обличчя.

Метод плазмової шліфування заснований на контрольованому ушкодженні шкіри, яке запускає відновну реакцію, що веде, в результаті, до позитивних змін шкірного покриву. Вважається, що процедура плазмової шліфовки шкіри повертає назад процес старіння шкіри.

Технологія плазмової шліфовки шкіри

Дія процедури плазмової шліфовки шкіри схоже з дією інших методів підтяжки обличчя. Плазменная шліфовка ефективно зменшує зморшки, сонячні опіки, пігментацію, видаляє шрами від акне, поверхневі ушкодження шкіри і так далі. Також досягається певний ефект ліфтингу шкіри. Плазменная шліфовка сприяє ремоделювання шкіри, а також виробленню нового колагену і еластину.

Технологія плазмової регенерації шкіри (PSR) припускає використання енергії, отриманої з плазми, а не з радіочастотної або світлової енергії. Плазмою називають четвертий стан матерії, в якому електрони відокремлюються від атомів і утворюють іонізований газ. Тривалість випромінювання плазми становить мілісекунду: таким чином, енергія впливає на цільову тканину, незалежно від типу шкіри. Технологія дозволяє використовувати різні рівні енергії і діє у відповідності з певними встановленими параметрами. Також плазмова шліфовка дозволяє здійснювати відлущування епідермісу і більш глибоке прогрівання дерми.

Під час процедури пацієнт може відчувати тепловий вплив на оброблювану ділянку. Перед початком процедури використовується місцеве анестезуючий засіб. Вид анестезії залежить від задіяного в шліфовці ділянки. По закінченні процедури на оброблену ділянку накладають мазь, щоб шкіра залишалася зволоженою. У деяких пацієнтів під час процедури спостерігається почервоніння цільового ділянки. Почервоніння проходить після видалення шару старої шкіри.

Процедура плазмової регенерації шкіри

За технологією плазмової регенерації шкіри, замість лазера або хімічних препаратів, прямий вплив на шкіру надає теплове випромінювання, яке сприяє видаленню старої шкіри і утворення нової. Тепло, яке з усіма пересторогами і в невеликій кількості подається на ділянки шкіри, отримують з газу плазми.

 • При подачі плазми на ділянки шкіри, відбувається нагрівання епідермісу і дерми.
 • Через 4-7 днів підданий обробці епідерміс починає отшелушиваться.
 • Його замінює новий молодий епідерміс.
 • У той же час починається вироблення нових волокон колагену, які розташовуються вертикально до поверхні шкіри.
 • Освіта нового колагену може тривати протягом періоду до одного року.
 • Види

  Плазменная шліфовка шкіри буває двох видів: з використанням високого і низького рівня енергії.

 • Метод, в якому застосовується енергія високого рівня, допомагає прибирати зморшки, рубці від акне і так далі. Метод, що використовує енергію низького рівня, ефективно впливає на дрібні дефекти шкіри обличчя, наприклад, при втраті або зміні кольору шкіри, мімічних зморшках і так далі. Метод низькоенергетичного впливу може застосовуватися 3-4 рази підряд, а високоенергетичне вплив дає помітні результати вже після одного сеансу.
 • Після процедури плазмової шліфування, незалежно від рівня використовуваної енергії, зовнішній шар шкіри стає сухим.
 • Шкіра не сходить ще протягом декількох днів, щоб відновлення після процедури проходило без ризику появи інфекції.
 • Нарешті, шкіра сходить, відкриваючи шар нової ремоделірованной шкіри. Цей процес займає один-два тижні.
 • Переваги

  В якості пошкоджуючого агента, використовуваного при проведенні процедури, виступає плазма, високоенергетичний іонізований газ.

  В якості вихідного газу використовується азот — хімічно інертний газ. Він має властивість видаляти кисень з поверхні шкіри, що дозволяє уникнути її надмірного нагрівання, а значить опіків і шрамів. Азот не горючий, що виключає можливість вибуху або появи іскор.

  Незважаючи на ушкодження шкірного покриву, в ході процедури відсутній ризик отримання опіку, присутній в інших методах шліфовки шкіри обличчя. А значить, в період відновлення у пацієнтів не буває відкритих ран.

  При використанні даної технології знижується ризик утворення рубців, занесення інфекції і втрати пігменту шкіри.

  Плазменная шліфовка шкіри в наші дні

  Плазменная шліфовка шкіри особи — це найпоширеніший метод омолодження. Ряд методів, таких як система Portrait PSR3, були схвалені Федеральним управлінням з лікарських засобів США в якості способів усунення дефектів шкіри обличчя, перерахованих вище.

  Вартість процедури

  Вартість методу складає 2500-3000 доларів, в залежності від використовуваного рівня енергії. Рівень енергетичного впливу вибирається залежно від потреб пацієнта. Вартість процедури складається з виду процедури, терміну лікування і використовуваного рівня енергії.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.