Пластика верхніх повік: ясний погляд

Ті, кому набридло бачити своє відображення з навислими повіками, можуть розглядатися варіант зробити пластику верхніх повік. Під час цієї процедури видаляють зайву шкіру, м’яз і жирову тканину. Хоча це, переважно, косметична процедура, пластика верхніх повік може бути ефективним засобом для поліпшення зору у пацієнтів старшого віку — якщо нависають повіки заважають їм нормально бачити. Під час цієї процедури не видаляють зморшки навколо очей і інші зморшки на обличчі, але при бажанні пацієнта ці операції можна поєднати. Наприклад, пластику повік часто роблять одночасно з лазерною шліфовкою особи або підтяжкою шкіри на лобі.

Процес старіння століття

У міру старіння шкіра втрачає еластичність. Це, а також постійний вплив гравітації, призводить до того, що на повіках збираються шкірні складки — там шкіра найбільш ніжна і процеси старіння швидше роблять на неї вплив. Крім того, під шкірою повік збирається жир — м’язи, розташовані навколо ока, слабшають, і більше не можуть утримувати жирові тканини на місці.

Кандидати на пластику повік

Кращими кандидатами для цієї процедури є люди, що володіють хорошим фізичним і психічним здоров’ям, і що володіють реалістичними очікуваннями щодо майбутньої операції. Як правило, пластику повік роблять людям старше тридцять п’ять років, але якщо в’ялість шкіри навколо очей є спадковою проблемою, вона може знадобитися і раніше.

Пластика повік може значно поліпшити зовнішність і підвищити впевненість в собі, але вона не обов’язково забезпечить людині ідеальний зовнішній вигляд і стрімко підвищує його привабливість. Крім того, ця процедура ніяк не змінить структуру особи людини. Перш, ніж вирішуватися на цю процедуру, потрібно дуже добре дізнатися своє обличчя, визначитися з тим, що саме ви хочете в ньому змінити і обговорити це з хірургом. Він допоможе зрозуміти, які з ваших бажань можна втілити в життя, а які — ні.

Крім цього, потрібно віддавати собі звіт в тому, що пластика повік не зупинить процес старіння шкіри, в тому числі — і на століттях. Тим не менш, результати процедури зберігаються надовго — в середньому, від п’яти до семи років. Якщо повіки починають обвисати знову, можливо, буде потрібна не ще одна пластика повік, а підтяжка шкіри на лобі.

Підготовка до операції

Подбайте про те, щоб хтось відвіз вас додому після операції; якщо такої можливості немає, потрібно викликати таксі. Бажано, щоб у першу ніч після операції хтось був поруч з вами.

Заздалегідь візьміть кілька вихідних на роботі (лікар зможе відносно точно сказати, через який час ви зможете повернутися до своїх справ) і постарайтеся обмежити свою активність протягом декількох днів після операції, щоб повіки могли зажити. Перш ніж відправлятися на операцію, перевірте, чи є у вас вдома кубики льоду, чиста марля, краплі для очей (як правило, підходять так звані штучні сльози, але попросіть лікаря порекомендувати ті, які підійдуть саме вам), паперові серветки і безрецептурні знеболювальні препарати (ті, які порадив вам лікар). Препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту, після операції рекомендується уникати, так як вона може викликати кровотечу.

Як роблять пластику повік?

Якщо пластику верхніх повік роблять одночасно з видаленням мішків під очима, процедура займає близько двох годин; якщо ні, то — менше. Зазвичай під час такої процедури використовується місцевий анестетик і оральні заспокійливі засоби.

Спочатку хірург робить розріз на природній складці верхньої повіки. Через цей розріз він відділяє шкіру від знаходиться під нею тканини і видаляє зайвий жир, шкіру і м’язову тканину. Потім місце розрізу зашивають. Як правило, шов залишається протягом трьох-шести днів. Через один-два тижні повіки вже будуть виглядати нормально.

Ускладнення

Пластика повік є відносно безпечною процедурою і ускладнення, пов’язані з нею, трапляються рідко. Однак у деяких випадках можливі такі проблеми, як кровотеча, інфекція, сухість очей, аномальна дисколорація шкіри вік, неможливість повністю закрити очі. Якщо у вас з’явилася якась із цих проблем, потрібно якомога швидше зв’язатися зі своїм лікарем.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.