Пластика азіатських століття: спроба обдурити природу

Пластика азіатських століття — одне з досить популярних напрямків блефаропластики, комплексу пластичних операцій на повіках. Пластика азіатських століття — це хірургічна операція, що дозволяє усунути нависання тканин верхньої повіки, змінити «східний» розріз очей і, в кінцевому підсумку, сформувати «європейський» розріз очей. Процедура пластики азіатських століття передбачає корекцію таких характерних ознак «східного» розрізу очей, як відсутність вираженої складки верхньої повіки, надлишок орбітального жиру, наявність складки шкіри у внутрішніх куточках очей (так званий епікантус).

Основна мета пластики азіатських століття, або операції сангапурі, також відомої як епікантопластіка — це формування «європейського» розрізу очей, усунення характерних ознак «східного» розрізу очей. З точки зору застосовуваних методик пластику азіатських століття набагато складніше, ніж стандартний комплекс процедур блефаропластики, оскільки вимагає формування яскраво вираженою складки верхньої повіки, яка у володарів «східного» розрізу очей відсутній або виражена слабо, і усунення епікантуса. Пластика азіатських століття — дуже ефективна процедура, і саме цим пояснюється її величезна популярність.

Як виконується пластика азіатських століття

Тривалість пластичної операції варіюється в залежності від ряду факторів, однак у середньому складає близько шістдесяти-дев’яноста хвилин. Пластика азіатських століття виконується, за великим рахунком, так само, як і стандартна блефаропластика — за деякими винятками. Виконується пластична операція обов’язково під місцевим наркозом.

Пластика азіатських століття передбачає кілька основних етапів: спочатку на шкірі в області верхньої повіки — в тому місці, де повинна розташовуватися складка шкіри верхньої повіки — виконується невеликий розріз. Розташування цього розрізу і форма складки верхньої повіки, яку формує пластичний хірург, можуть розрізнятися залежно від індивідуальних особливостей будови обличчя. Через виконаний розріз за допомогою спеціальних хірургічних інструментів видаляються надлишок жирової тканини і м’язової тканини. Потім розріз зшивається. Аналогічна процедура виконується і на нижніх повіках — через невеликий розріз, розташований або на внутрішній поверхні шкіри нижньої повіки, або на зовнішній поверхні, уздовж лінії росту вій, видаляються жирові грижі під очима. Після видалення жирової тканини розріз, розташований на зовнішній стороні нижнього століття, зшивається.

Після операції

Оскільки пластику азіатських століття як один з різновидів блефаропластики — процедура давно вивчена, яких неприємних наслідків у цієї пластичної операції немає, однак для поста період все одно вимагає дотримання ряду правил. В першу чергу, на протязі всього постопераційному періоду, тривалість якого становить два тижні, не можна носити контактні лінзи і користуватися декоративною косметикою. Щоб прискорити природний процес відновлення після пластичної операції, рекомендується робити холодні компреси, що допомагають зняти набряки, і закопувати в очі спеціальні антибактеріальні краплі. Як правило, залишаються після пластики азіатських століття післяопераційні рубці розташовуються в природній складці шкіри століття і тому практично непомітні, а через якийсь час стають блідими і майже невидимими.

Ефективність операції

Остаточні результати пластики азіатських століття можна оцінювати через кілька днів після процедури — після того, як спаде набряк і зникнуть всі незначні побічні ефекти пластичної операції. Важливо відзначити, що ефект, що досягається за рахунок пластики азіатських століття, зберігається протягом тривалого періоду часу, однак остаточно, на все життя, за допомогою пластики азіатських століття усунути характерні ознаки «східного» розрізу очей неможливо. В середньому результати пластики азіатських століття зберігаються протягом п’яти-п’ятнадцяти років — стійкість результатів процедури багато в чому залежить від ретельного і постійного догляду за шкірою, способу життя пацієнта і, нарешті, спадкових, генетичних факторів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.