Пластична хірургія для чоловіків — чи потрібен вам скальпель хірурга?

Те, що жінки з куди більшим трепетом ставляться до власної зовнішності — факт відомий: жінки — головні клієнтки пластичних хірургів, здатних і поліпшити зовнішність, і усунути деякі очевидні ознаки старіння. Втім, хоча чоловіки з приводу своєї зовнішності або старіння турбуються набагато менше і рідше, і представники сильної статі все частіше звертаються за допомогою до пластичних хірургів: пластична хірургія для чоловіків — це комплекс чисто «чоловічих» процедур, що допомагають поліпшити чоловічу зовнішність.

«Естетична» хірургія

Основний комплекс пластичних операцій, що користуються найбільшою популярністю не тільки у жінок, але й у чоловіків — це пластичні операції, так чи інакше зачіпають зовнішність, тобто дозволяють або підкоригувати деякі недоліки зовнішності (наприклад, кривий ніс або занадто тонкі губи), або усунути характерні ознаки старіння. Втім, пластична хірургія для чоловіків передбачає і ряд специфічних, суто «чоловічих» операцій — так, наприклад, навряд чи жінкам-небудь знадобляться операції з абдомінопластиці (пластиці живота) з одночасним формуванням «кубиків» преса. До найбільш популярних видів пластичної хірургії для чоловіків можна віднести наступні пластичні операції:

 • Ринопластика (корекція форми носа)
 • Ментопластіка (корекція форми підборіддя, в деяких випадках — розміщення спеціальних імплантатів, що дозволяють змоделювати виступаючий, «мужній» підборіддя)
 • Пластика грудей (призначена як для моделювання об’ємних, рельєфних грудних м’язів, так і для лікування деяких специфічних захворювань типу гінекомастії)
 • Абдомінопластика (пластика живота, в деяких випадках — з одночасним формуванням виступаючих «кубиків» преса)
 • Блефаропластика (корекція вікових змін верхніх і нижніх повік)
 • Пластика сідниць (корекція форми, зменшення або збільшення розміру сідниць за рахунок розміщення спеціальних імплантатів)
 • Однією з найбільш популярних і специфічних, «чоловічих» операцій є пластика грудей, призначена як для формування об’ємного рельєфу м’язів грудної клітки, так і для корекції деяких недоліків зовнішності (запалі груди, розростання грудних залоз при такому захворюванні, як гінекомастія). Пластика грудей передбачає кілька етапів: виконання розрізів в області пахв, розміщення під великим грудним м’язом спеціальних пекторальних імплантатів для створення об’ємного рельєфу м’язів грудей і, нарешті, зшивання виконаного раніше розрізу. Тривалість операції в такому випадку складає в середньому одну-дві години. При гінекомастії виконується або мастектомія, або ліпосакція — тобто безпосереднє видалення жирової тканини з наступним формуванням нормального рельєфу грудних м’язів.

  Корекція вікових змін

  Хоча представники сильної статі до вікових змін, поступово з’являються на шкірі, відносяться куди спокійніше жінок, всілякі пластичні операції, що дозволяють усунути очевидні ознаки старіння типу зморшок, набряклих повік або відвислих щік, користуються у чоловіків все більшою популярністю. А найбільш затребуваною з таких операцій, безперечно, є рітідектомія, або підтяжка обличчя. Такий вид пластичної хірургії для чоловіків дозволяє усунути більшість вікових змін — підтягнути шкіру і м’які тканини, розгладити зморшки, позбутися «другого» підборіддя, який для чоловіків літнього віку характерний не менше, ніж для жінок. Виконується підтяжка обличчя досить просто: пластичний хірург виконує довгий розріз, потім обережно відділяє шкіру від лежачих під нею м’яких тканин і натягує її з одночасним висіченням надлишку шкіри. Потім розріз зшивається і, завдяки розташуванню в волосистої частини голови, практично не помітний після операції. Підтяжка обличчя дозволяє зберегти молоду зовнішність в середньому на десять-п’ятнадцять років, хоча, зрозуміло, стійкість результатів цієї пластичної операції багато в чому залежить від стану шкіри, віку чоловіки й особливостей анатомічної будови обличчя.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.