Пивні дріжджі з кальцієм зміцнять організм і продовжать молодість

загрузка...

Здоров’я — це найцінніше, з того, що є у людини в житті. І починати піклуватися про цей дар природи необхідно змолоду. Правильно харчуючись, допомагаючи організму отримувати необхідні для його життєдіяльності та зміцнення речовини, можна надовго зберегти відмінне самопочуття і настрій. Пивні дріжджі з кальцієм, завдяки своїм чудовим фармакологічними властивостями, надають лікувальну і профілактичну дію, запобігаючи величезна кількість недуг.

Корисні властивості пивних дріжджів

Пивні дріжджі містять найбільш повний склад вітамінів групи В, вітаміни Е і D, амінокислоти, а також мінерали та мікроелементи, такі як: натрій, магній, калій, сірка, фосфор, селен, мідь і цинк. Важливим елементом пивних дріжджів служить рибонуклеїнова кислота. Вона сприяє активному функціонуванню імунної системи, а також перешкоджає дегенеративних процесів в організмі, тим самим відсовує старіння, сповільнюючи його прогрес.

Завдяки своєму складу, пивні дріжджі регулюють рівень цукру в крові, покращують стан шкіри, зубів, нігтів, волосся, знижують відсоток непотрібного холестерину, що знаходиться в організмі, і перешкоджають діареї.

Чому пивні дріжджі насичують кальцієм

Самі по собі пивні дріжджі є прекрасно збалансованим набором вітамінів і мікроелементів, а також володіють цілим рядом корисних властивостей. Однак вони, звичайно, не панацея і часто вживаються в збагаченому складі. Поєднання пивних дріжджів і кальцію особливо благотворно впливає на організм людини, діючи на молекулярно-клітинному рівні. Головна перевага складу в тому, що пивні дріжджі містять вітамін D і амінокислоти, які сприяють найбільш повному засвоєнню кальцію. А це основний будівельний матеріал для кісток, зв’язок, м’язів і тканин усього організму.

Крім того, кальцій і входять до складу пивних дріжджів вітаміни і мікроелементи, володіючи схожим впливом на біологічні та хімічні процеси людського тіла, в сукупності створюють ефект їх посилення.

Вітамін Н, присутній в пивних дріжджах, є найсильнішим регулятором діяльності нервової системи людини. Аналогічно, іони кальцію активно сприяють передачі нервових імпульсів, зокрема, стимулюють моторику збудження імпульсів нейронів в м’язових волокнах.

Нікотинова кислота — вітамін групи В, також міститься в пивних дріжджах, разом з кальцієм сприяють захисної функції організму, надають ефективний вплив на виведення токсинів.

Магній у складі пивних дріжджів, як і кальцій, благотворно впливає на освіту клітин, на провідність їх мембран і клітинний метаболізм, що вкрай важливо для росту, обміну та розвитку органів.

Фосфор, що входить до складу пивних дріжджів, і кальцій є найважливішими елементами, що формують кісткову тканину. Їх спільна діяльність служить зміцненню зубів, нігтів і волосяних цибулин.

Яке ще дію пивні дріжджі роблять на організм людини

Пивні дріжджі стимулюють обмінні процеси в організмі. Сприяють активізації роботи кишечника — всмоктуванню їжі і швидкому виведенню відпрацьованих речовин. Активізують діяльність підшлункової залози, настільки незамінну для засвоєння глюкози.

Надзвичайну цінність пивні дріжджі мають в плані підвищення рівня опірності організму до негативних впливів зовнішнього середовища. Виробляють стійкість до стресів, сприяють швидкій адаптації до фізичних навантажень, покращують настрій і підсилюють відчуття почуття комфортності.

Кальцій і пивні дріжджі

Кальцій — це мікроелемент, що сприяє нормальному функціонуванню серця, печінки, шлунка, прямої кишки, внутрішніх статевих органів, спинного і головного мозку. Робота залоз внутрішньої секреції, наднирників, а також статевих залоз, що забезпечують гормональний баланс організму, неможлива без кальцію і пивних дріжджів. Крім того, кальцій служить зміцненню, нормальному росту і станом тканин.

У середньому, щодня з продуктами харчування необхідно споживати не менше тисячі міліграмів кальцію. Звичайно ж, в залежності від віку, ця цифра може сильно мінятися. Маленькій дитині потрібно близько восьмисот міліграмів кальцію щодня, а літнім людям не менше півтори тисячі міліграмів на день. Склянка молока містить близько чотирьохсот міліграмів кальцію. Однак досить істотним є відсоток засвоєння кальцію, який багаторазово знижується без пивних дріжджів.

Основні функції кальцію в організмі

Мікроелемент блокує надлишок непотрібного холестерину. Велика кількість продуктів розпаду жирів тваринного походження, що містяться в м’ясі, вершковому маслі, сирі, завдяки кальцію, успішно виводяться з організму, що вкрай необхідно.

Кальцій сприяє зниженню артеріального тиску, що перешкоджає розвитку інфарктів, інсультів, гострої серцевої недостатності, а також гіпертрофії серцевого м’яза.

Пивні дріжджі і кальцій — каталізатор біохімічної активності

Пивні дріжджі, настільки необхідні для всього організму, тим не менш, часто вживаються в поєднанні з кальцієм. Такий стан речей цілком з’ясовно і закономірно. Справа в тому, що з’єднання з мікроелементами повільно просуваються в організмі людини на увазі своїх хімічних особливостей.

Пивні дріжджі, за допомогою вхідних в їх склад вітамінів групи В, вітаміну D, а також кальцію, забезпечують прискорене просування мікроелементів. Тим самим, пивні дріжджі і кальцій є свого роду носієм, провідником вітамінів, мінералів і білка для життєдіяльності всіх систем організму.

Пивні дріжджі з кальцієм є найбільш активним біологічним складом, тому прийом препарату здійснюється поступово і тільки після консультації з лікарем.

Неллі Рябініна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.