Пивні дріжджі з цинком: омолоджують і оздоровлюють

загрузка...

Вітаміни вже не одне сторіччя вивчаються людством. Сучасні знання говорять про те, що ці незамінні речовини є харчуванням для внутрішніх органів і систем, а також виступають у якості каталізаторів і ферментів у біохімічних процесах. Говорити в даному випадку тільки про користь для здоров’я було б занадто неповно. Сучасні вітаміни, особливо в комплексі з мікро і макроелементами, цілком можна віднести до профілактичних і навіть лікарським засобам. Пивні дріжджі з цинком є унікальним за своїм складом оздоровчим комплексом.

Вітаміни групи В, мікроелементи і цинк

Вітаміни групи В і мінерали, що містяться в пивних дріжджах в легко засвоюваної і водно-розчинній формі, надають унікальне вплив на процес всмоктування і засвоєння цинку, а також підтримують його оптимальний рівень у клітинах.

Регулюючи метаболізм жирів, діяльність ендокринної системи та рівень вироблення інсуліну, вітаміни В3, В6 і цинк, є прекрасним профілактичним засобом проти діабету. Діяльність підшлункової залози, а також загальний гормональний фон і діяльність надниркових залоз, які виробляють найголовніший гормон адреналін, істотно стимулюється зв’язуванням — РР (В3) і цинк.

Вітамін В7 незамінний для стабілізації центральної нервової системи, а разом з цинком і магнієм він сприяє поділу і росту нервових клітин, забезпечуючи їх енергією і харчуванням. Цинк знищує шкідливі мікроби, укріплює клітинні мембрани і сітківку ока, а також захищає нервові клітини від руйнування. А це профілактика і лікування психічних і вегетативних розладів, атеросклерозу, шизофренії, депресій, безсоння і зору.

Цинк, магній і вітаміни В1, В3 і В9 являють собою могутній засіб проти старіння організму, значно покращуючи пам’ять, розумові здібності і швидкість реакції. Також склад благотворно впливає на провідність нервових імпульсів, при цьому зникають неприємні прояви, такі як оніміння кінцівок і зайва нервозність.

Також вітаміни групи В і цинк стабілізують загальний гормональний фон, що дуже важливо для жінок в будь-якому проблемному віці. А особливо слід відзначити унікальну загоює функцію складу, що дуже корисно жінкам при пологах. Неоціненним ефект вітаміну В9, цинку і сірки в післяпологовий період, для регуляції жирового обміну, омолодження шкіри і додання волоссю шовковистості. У повному складі група В6, В7, вітамін F і цинк сприяють позбавленню від зморшок, набряків і поліпшенню зовнішнього вигляду.

В якості профілактичного засобу вітаміни групи В і цинк хороші при захворюваннях суглобів. Вони також роблять позитивний вплив на діяльність шлунка і селезінки. Здавна вплив вітаміну В9 і цинку на кровотворну і кровоспинних функції використовувалося в лікарській практиці. При цьому позитивна дія вітаміну В3 на стан судин, а також вітаміну Н (В7) на стан печінки додає складом абсолютно унікальні властивості.

Вітамін D і цинк

Вітамін D також сприяє якнайшвидшому засвоєнню цинку, спільно з яким стимулює найголовнішу функцію травлення — провідність кишечника. При цьому поліпшується всмоктування мікроелементів, перш за все, кальцію і фосфору, які просто незамінні для утворення кісткової тканини. Також стимулюється діяльність шлунка і прискорюється нейтралізація токсинів.

Вітамін D і цинк нормалізують роботу щитовидної залози, а це призводить до зміцнення імунної системи. Також стабілізується загальний біоенергетичний баланс, що дуже важливо при відхиленнях в діяльності органів і систем, особливо в організмі жінки під час клімактеричного періоду.

Амінокислоти і цинк

Амінокислоти в пивних дріжджах за своїм складом аналогічні тваринного білку і цілком претендують на роль будівельного матеріалу клітин всього організму, тому їх роль для діяльності органів і всіх систем основоположна. Навіть кров’яні тільця складаються з білків. Амінокислоти беруть найбільш активну участь в діяльності мозку, забезпечуючи передачу нервових імпульсів. При цьому цинк регулює їх надходження в кров.

Цинк і вітамін D сприяють розщепленню білків і отриманню амінокислот у кишечнику. Далі триває процес постійного відмирання клітин і появи нових. Цинк, спільно з фосфором, магнієм і вітаміном Е, бере участь в утилізації відпрацьованих клітин, а також в створенні м’язових волокон, зв’язок, кісткової тканини і гладких м’язів органів. Також цинк підсилює обмінні процеси і регулює стан кислотно-лужного балансу, що призводить до найбільш стабільному засвоєнню амінокислот і створенню нових білкових сполук.

Вітаміни F, K і цинк

Вітаміни F і К, спільно з цинком сприяють зміцненню серцево-судинної системи за рахунок утилізації холестерину і збільшення просвіту та еластичності судин. Також посилюється кровотворна функція, і істотно знижуються крововтрати. В даному випадку цинк стає основною діючою речовиною, оскільки бере участь у самих процесах і одночасно є каталізатором. Склад корисний для профілактики інфарктів, інсультів та атеросклерозу.

Вітамін F має омолоджуючий властивістю, а спільно з цинком забезпечує висновок забруднень з організму. Вітамін К з цинком, посилюючим його дію, нормалізує енергетичний баланс, істотно зміцнює стінки судин, підвищує тонус капілярів і клітинних мембран. Корисно дію складу на шлунок, при цьому поліпшується внутрішня секреція, а також нормалізується кислотність і травна функція. Вітамін К з цинком — засіб для профілактики утворення каменів у нирках і нормалізації рухової активності системи травлення.

Безумовно, пивні дріжджі і цинк складають повноцінний лікувальний продукт, який бажано починати використовувати при перших симптомах захворювань, а також в якості профілактики багатьох недуг.

Неллі Рябініна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.