Пивні дріжджі для волосся — справжній захисник

загрузка...

Красиві, шовковисте волосся — справжня гордість для жінки. Вони покращують настрій, сприяють підвищенню самооцінки і навіть впливають на загальний стан і працездатність. Однак величезна кількість стресових ситуацій, забруднення атмосфери і води, а також неправильне харчування негативно позначаються на стані волосяного покриву. Природно, кожна жінка прагне виправити ситуацію. Пивні дріжджі для волосся є ефективним засобом для їх насичення білком, жирами, вітамінами і мінералами.

Чим обумовлена сухість, ламкість і поганий ріст волосся

Волосся являють собою фолікулу або цибулину, яка знаходиться в шкірі голови і омертвілу частина, що виходить на поверхню. Основою їх будови є білки, в особливості кератин, а стан визначається вітамінами, мікроелементами і жиром. Весь «будівельний матеріал» скупчується в шкірі, де і відбувається формування волосяного покриву, який при нестачі білка і сірки втрачає міцність, а за відсутності належної кількості жиру стає сухим. Без мінералів загальний вигляд волосся стає млявим.

Важливо й стан шкірного покриву. Зменшення кровотоку і скорочення надходження вітамінів і мікроелементів призводить до кисневого голодування і гормонального дисбалансу, що сприяє зниженню окислювальних реакцій, накопичень забруднень, і зменшенню рівня кератину. При цьому втрачається пружність цибулини і починається випадання волосся. Однак при застосуванні пивних дріжджів їх стан помітно змінюється — зменшується ламкість, поліпшується зовнішній вигляд і стимулюється ріст.

Пивні дріжджі — регулятор надходження мінеральних солей і вітамінів

Дуже важливим для стану волосся є процес розщеплення вступників з їжею білків на амінокислоти. Вони синтезуються під час біохімічних процесів в нові види протеїнових з’єднань, що визначають структуру волосся, а також стимулюють вироблення необхідного колагену і кератину.

Від оптимальної роботи органів травлення також залежить відсоток засвоєння всіх корисних для волосся речовин. При очищеному від шлаків кишечнику, печінки, а також при нормальній роботі шлунка його величина може в два і більше разів перевищувати відповідний показник при забрудненому організмі.

Стан травної системи і весь процес синтезу визначається, в першу чергу, високим вмістом вітамінів В3, В6, В9 і Е в пивних дріжджах. Ці речовини виводять токсини, істотно підвищують тонус і кровопостачання кишечника, а також швидкість біохімічних реакцій.

Пивні дріжджі, маючи високий вміст кальцію, магнію, фосфору, цинку і сірки забезпечують також збільшення їх надходження за рахунок наявності вітаміну D. Залізо накопичується з їжі, а максимально засвоюється спільно з білком пивних дріжджів. Зазначені вище мікроелементи — це необхідні речовини, без яких волосяний покрив не може існувати нормально і моментально втрачає свої властивості.

Вітаміни групи В пивних дріжджів дуже корисні

У процесі старіння, стресів і хімічного впливу волосся поступово змінюють колір і в кінцевому підсумку сивіють, причому, найчастіше процес незворотній. На стан кольори волосяного покриву істотно впливає вітамін В3, який стимулює вироблення пігменту. Його дія також є і опосередкованим, оскільки з ним безпосередньо пов’язане формування гормонального фону, позначається на стані волосся.

Часто з’являється лупа, сухість і неприємні відчуття в волоссі. Вони стають ламкими, втрачають блиск. Вітамін В6 визначає оптимальний жировий обмін у волосяній цибулині і сприяє відновленню нормальної зволоженості і зовнішнього вигляду волосся.

Іноді спостерігається уповільнення росту волосся, при цьому починається їх підвищене випадання. Одночасно помітно зміна колірного відтінку на безжизненно-сірий, а у волосяній цибулині з’являються неприємні відчуття. Вітаміни В5 і В9 в значній мірі зміцнюють захисну функцію волосся, а також сприяють їх росту.

Дія вітамінів і мікроелементів пивних дріжджів

Для нормально росту і стану волосся необхідні не тільки білки і вітаміни. Мікроелементи також є будівельним матеріалом, що наповнює вже сформовану структуру красою і здоров’ям.

Залізо та кальцій впливають на товщину волосся і їх твердість, мідь і цинк зміцнюють цибулину, сприяючи підтримці ліпідного обміну та водно-сольового балансу. Кремній додає їм блиск і здорову шовковистість, а найбільш важливу функцію виконує сірка. Вона входить до складу основи волосини — кератину. Це білкова структура, вироблювана спеціальними молекулами. Процес синтезу, при цьому, багато в чому залежить від магнію, кальцію, вітамінів В6, В9 і амінокислот. Також мікроелементи визначають колірний відтінок і зовнішній вигляд волосся.

Для правильного харчування волосяної цибулини необхідно нормальне кровопостачання, а це, перш за все, здорові судини і серце. Цинк, фосфор, а також вітаміни К, Е і F сприяють насиченню крові гемоглобіном, покращують роботу серця, прискорюють окислення забруднень і, найголовніше, стимулюють капілярний кровообіг в шкірі голови. Магній стабілізує процеси ділення клітин, а також забезпечує їх додатковою енергією.

Волосся мають властивість вбирати в себе все, що знаходиться в крові. А це не завжди корисно. І в цьому випадку пивні дріжджі прекрасно підходять, оскільки містяться в них сірка, цинк і фосфор в сукупності володіють прекрасним протимікробну і антисептичною дією.

Як приймати пивні дріжджі

У кожному конкретному випадку лікар визначає способи і дозування прийому, але достеменно відомо, що найкраще комплексна терапія, особливо якщо волосся дуже ослабли. У таких випадках препарат приймають внутрішньо, а також використовують маски для волосся і шкіри голови.

Для простих масок зазвичай беруть розчин з однаковим змістом води або відвару з ромашки і пивних дріжджів, щоб загальний обсяг відповідав кількістю волосся. До нього додають трохи лимонного соку або соку цибулі, або оцту, а також оливкова олія або яєчний жовток. Також застосовують маски на основі води або молока, дріжджів і меду. Змивають маски з волосся зазвичай теплою водою або трав’яними настоями.

Пивні дріжджі для волосся корисні лише в тому випадку, якщо одночасно з їх застосуванням відсутні шкідливі звички і ведеться тільки здоровий спосіб життя.

Неллі Рябініна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.