Пивні дріжджі для набору ваги: ефективно і безпечно

загрузка...

Для людського організму недолік ваги — така ж гостра проблема, як і його надлишок, а набрати кілограми найчастіше виявляється ще складнішим, ніж скинути. Методики збільшення маси тіла досить різноманітні. Це і спортивні заняття, і фізіотерапевтичні процедури, і використання стимулюючих і вітамінних препаратів. Сьогодні пивні дріжджі для набору ваги застосовують, насамперед, через унікального компонентного складу, ефективно впливає на обмінні процеси та біохімічні реакції в організмі.

Причини зміни ваги

Всі види розладів ендокринної системи, роботи щитовидної залози і надниркових залоз, а також зміни кислотно-лужного, водно-сольового балансу та гормонального фону тягнуть за собою зміни ваги. Ці процеси мають найбільш виражений характер для жінок. Причому, при одних і тих же симптомах може відбуватися як інтенсивне схуднення, так і зростання маси тіла.

Рідко, але зустрічається звичайне недоїдання. Також багато що залежить від конституції організму і складу рибонуклеїнової кислоти (РНК), яка адаптує генетичний код, визначаючи, тим самим, амінокислотну складову клітин. Знижений вага може бути вродженим або, що набагато частіше, результатом хвороби. Пивні дріжджі в таких випадках є досить ефективним корекційним препаратом.

Як пивні дріжджі збільшують вагу

Пивні дріжджі при калорійному харчуванні сприяють набору ваги, у зв’язку зі своїм збалансованим вітамінно-мінеральним комплексом, а також наявністю білка, глюкози, клітковини і невеликої кількості жирів. В основі їх унікального впливу на організм — нормалізація гормонального фону і поліпшення функціонування шлунка і кишечника. Це призводить до значної стабілізації метаболізму та збільшення апетиту. Внутрішні органи «настроюються» для нормальної роботи.

Вітаміни груп D, В3 і В6, а також калій, магній і фосфор істотно прискорюють обмінні процеси, поповнюють енергетичні запаси клітин, сприяють оптимізації мінерального обміну в кишечнику. Також стимулюється робота ендокринної системи, стабілізується вироблення інсуліну і рівень глюкози, поліпшується травлення. Вітаміни D і В7 перешкоджають накопиченню жиру в печінці і, найголовніше, підсилюють кровообіг в ворітній вені, що прискорює процес засвоєння корисних речовин. Натрій стабілізує водно-сольовий обмін, що дуже важливо для відведення рідини.

Клітковина, яка є прекрасним абсорбентом, як губка вбирає в себе забруднення в кишечнику. Спільно з вітаміном Е вона стимулює процеси засвоєння вітамінів і мінералів і відіграє величезну роль у всьому циклі перетворення білків і мікроелементів, з подальшим виведенням продуктів розпаду.

Організм очищається, система травлення стабілізується, процеси позбавлення від токсинів помітно прискорюються. Далі відбувається нормальне засвоєння білків і спалювання жирів, підтримуюче стабільний енергетичний баланс. Магній і цинк сприяють поповненню запасів ферментів.

У процесі прийому пивних дріжджів вже починається поступова нормалізація ваги, і чим більше нормальна маса тіла була занижена, тим швидше набираються кілограми. Виняток становлять випадки серйозних хронічних захворювань серця, печінки та ендокринної системи, а також постійні стреси. Для запуску стабільного процесу збільшення ваги потрібно різноманітне і збалансоване харчування.

Як правильно харчуватися при вживанні пивних дріжджів

Бажання поїсти цілком природно при посиленні апетиту і відчутті комфорту в кишечнику. При різноманітному чотириразовому харчуванні без переїдання і дотриманні звичайного режиму буде відбуватися поступовий набір ваги. Вміст в їжі великої кількості жиру, цукру, а також солі вкрай небажано. Споживання води повинно бути не менше двох літрів, останній прийом — не пізніше, ніж за дві години до сну. При необхідності збільшення ваги тіла на десять кілограмів і більше, необхідний щільний сніданок і тривалий відрізок часу використання препарату — більше місяця.

Якщо прийом дріжджів сполучений з малою руховою активністю, то закономірним результатом стане, перш за все, збільшення жирового прошарку. При рухливому способі життя і регулярних заняттях фізичними вправами відбудеться зростання м’язової маси. Однак і вміст жиру теж збільшиться, але не набагато.

В даному випадку все залежить від калорійності денного раціону, рідше від індивідуальних особливостей організму. Важливу роль відіграє вибір продуктів, а припинення прийому пивних дріжджів має бути при наборі не більше сімдесяти п’яти відсотків від запланованої кількості додаткових кілограмів.

За рахунок чого збільшується м’язова маса і вага кісток

У складі пивних дріжджів близько п’ятдесяти відсотків легко засвоюваного білка. Він є основним матеріалом для росту м’язів, тканин і кісток. Амінокислоти, що входять до його складу виконують ще й функції ферментів для прискорення всмоктування і розщеплення вітамінів і мікроелементів. Причому, набір з сімнадцяти видів амінокислот, що включає РНК, кальцій, вітамін D і фосфор, цілком відповідають вихідним потребам організму, для нарощування м’язової і кісткової маси.

Звичайно, білків і кальцію за загальним процентному змісту менше, ніж потрібно для формування тканин і волокон. Однак, при правильному харчуванні, амінокислоти і мікроелементи, що надходять з водою і їжею, легко засвоюються в живильному середовищі вітамінів PP, H, і D, створюваної пивними дріжджами, і суттєво поповнюють необхідний запас.

Калій виводить зайвий жир, стимулює серцевий м’яз. Це дуже важливо, тому що робота серця суттєво впливає на систему виділення. При фізичних перевантаженнях вага буде збільшуватися за рахунок залишків води, що досить неприємно. Магній насичує клітини енергією, прискорює процеси ділення, зміцнює м’язову і кісткову тканини.

При регулярних заняттях бігом і силовими навантаженнями необхідно збільшення прийому пивних дріжджів, але тільки після консультації зі спортивним лікарем. Також важливий посилений режим харчування і набір необхідних білкових продуктів.

Пивні дріжджі при наборі ваги хороші тим, що строго збалансовані за своїм белковому і мінеральному складу. Але навіть якщо потрібно збільшити жирову тканину, постійні фізичні навантаження все одно необхідні.

Неллі Рябініна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.