Питання про екземі

Якщо у вашої дитини з’явилися суха, супроводжується сверблячкою, висип на шкірі ліктів, то, швидше за все, це екзема. Які ж симптоми екземи?

Найголовнішим відмітною ознакою екземи є шкірний висип, що супроводжується сильним свербінням. Це більш плоска, червоний висип, на відміну від кропив’янки, яка схожа на виступаючі сверблячі горбки, як від укусів комарів.

розташування цієї висипки також є показовою ознакою хвороби. У дітей висип найчастіше вражає лікті і шкіру під колінами. У дорослих же висип частіше буває на руках. Загострення наступає в зимовий час, коли холоднішає, а повітря в приміщеннях стає сухим через опалення.

Які найбільш поширені причини екземи?

Якщо причина носить алергічний характер, то, швидше за все, тут винні продукти харчування. До таких продуктів можуть ставитися, наприклад, такі алергенні продукти, як арахіс, лісові горіхи, яйця і молоко. Є також дослідження, що показують, що алергія, викликана пиловими кліщами, може сприяти виникненню екземи. Але найчастіше хвороба має спадковий характер.

Чи є способи запобігти екзему?

Дуже важливим моментом є дисбаланс між рівнем вологості вашого тіла і процесом гидрации. Так що потрібно стежити за тим, щоб шкіра завжди була зволоженою, не збезводненої.

В якості практичних рекомендацій можна порадити приймати не гарячу ванну хоча б раз на тиждень. Якщо вода буде дуже гарячою, то вона змиє основні масла з вашої шкіри. Ви також не повинні приймати ванну занадто довго, так як це теж пересушує шкіру. Після того, як ви прийняли ванну зі злегка теплою водою, через приблизно десять хвилин, рухами витрете шкіру, але ні в якому разі не тріть її, а потім нанесіть зволожуючі засоби без віддушки, щоб зайвий раз не дратувати шкіру.

Якщо ваш дерматолог прописав вам небудь мазі для місцевого застосування, то вам, звичайно ж, слід спочатку нанести на шкіру їх, а потім вже зволожуючий засіб.

Екзема — це свербіж, який викликає висипання, а не висипка, що викликає свербіж. Тому іноді лікар призначає протиалергійним або протисвербіжну препарати, щоб людина не чухався постійно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.