Пілатес — зоряна система тренувань

Хочете відкрити для себе пілатес? Кілька практичних порад та корисної інформації допоможуть розібратися в тому, які у цього методу основи, які переваги він дає, хто практикує цей метод тренування, і тоді, можливо, ви зможете застосовувати його для себе. Ви можете досягти гарного рівня і, що більш важливо, гарного тіла. Пілатес, це, звичайно не чудодійний метод схуднення, все його вправи є строгими і вимагають великої концентрації уваги. Втім, всього цього легко навчитися з хорошим тренером, але результатів варто чекати лише через двадцять або тридцять тренувань.

Методика «пілатес» являє собою комплекс вправ, розроблених Джозефом пілатесом. Вправи виконуються на підлозі без яких би то не було аксесуарів, але іноді на допомогу призиваються спеціальні снаряди. Пілатес — це гармонійне поєднання легких вправ і йоги, що робить його приголомшливим терапевтичним методом. Пілатес — це комплексний метод, але м’який і доступний, тому необов’язково мати попередню підготовку перед тим, як приступити до занять.

Оригінальний пілатес був дуже ефективним, користувався попитом з самого виникнення в двадцяті роки минулого століття. Пізніше пілатес був модернізований, і в 80-90 роки з’явилася нова версія під назвою Stott Pilates.

Пілатес грунтується на принципах, які можна знайти у багатьох культурах. Всі рухи повинні бути точними і плавними, а для цього необхідно контролювати своє дихання. Під час вправ ви вчитеся зберігати рівновагу, натренуєте м’язи живота і сідниць.

У тридцятих роках минулого сторіччя найвідоміші танцюристи в світі практикували пілатес. Сьогодні, більш ніж 20 мільйонів осіб у всьому світі зробили пілатес невід’ємною частиною свого життя.

Багато людей успішно худнуть дотримуючись методу Джозефа Пілатеса, що відбувається в тому числі і завдяки тому, що вони стали набагато краще розуміти своє тіло, даючи йому більше турботи, приділяючи більше уваги харчуванню.

Більше м’язів — більше спалених калорій

Створення м’язової маси є одним з кращих способів спалити калорії. Пілатес може допомогти вам зробити це дуже швидко. Суть пілатесу — тренування з обтяженнями. Практикують цей метод працюють з опором для збільшення сили і м’язової маси. У пилатесе широко застосовуються гімнастичні снаряди для збільшення навантаження на м’язи, і після таких тренувань зростає м’язова маса, прискорюється метаболізм, витрачається жир.

Ви можете додавати різні снаряди і інструменти в програму пілатесу — це підвищить ефективність тренувань і зробить їх більш різноманітними. Це може бути звичайний килимок, легкі гантелі, еспандер, кільця. Стрункість і витонченість

Пілатес — один з кращих способів виглядати стрункіше і відчувати себе краще, а також мати гарну поставу. Пілатес допомагає створювати поставу, зміцнюючи не тільки м’язи живота, але й спину. Всі вправи виконуються з обов’язковим увагою до поставі.

Також вирівнявши хребет, ви можете сприяти поліпшенню циркуляції крові, лімфотоку і зміцненню м’язів навколо хребта. Завдяки ефективному позбавленню від зайвої жирової прошарку, поліпшенню постави і збільшенню гнучкості ви будете здаватися стрункішою, витонченішими, ніж підкріпіть впевненість у собі. Тренування м’язів

Метод пілатеса заснований на посиленні м’язів центральної частини тіла. Перевага підвищеного тонусу м’язів цієї зони виходять далеко за рамки плоского живота, проте багато людей асоціюють ефективність пілатеса саме з цим.

Тренуються не лише м’язи преса, але і бічні м’язи, і м’язи спини. Пілатес вчить людей правильно тренувати прес, не розширюючи його, а зосереджуючись на зміцненні. За допомогою пілатесу можна підтримувати прес у відмінному стані протягом усього життя.

Якщо ви носите сумки з магазину, працюєте в саду, читаєте на пляжі, то всі ці види діяльності можуть бути застосовані з користю для м’язів преса.

Сильний прес і спина мають масу достоїнств, вони допомагають запобігти травми, поліпшити поставу, зменшити болі в спині і навіть сприяти гарному травленню.

Зміна харчування

Тонус м’язів центральної області тіла, сильна спина, підвищення обміну речовин, — легко спостерігати, як пілатес може зробити вас більш упевненим в собі. Переваги тренувань обов’язково повинні переміститися на інші аспекти вашого життя. Коли ви побачите результати і захочете їх зберегти, утримуючи стрункість і м’язову силу, ви самі прийдете до того, що захочете відмовитися від багатьох шкідливих звичок

Ви звикли їсти перед пілатесом? Це не дуже добре. Спробуйте переглянути свій режим харчування і раціон відповідно до знайденої упевненістю в собі. Вона дасть вам натхнення для вироблення дієти, тому що вам захочеться підтримувати своє тіло в здоровому і красивому стані, в яке його призводить пілатес.

Доповнення до кардіотреніровке

Немає нічого краще для схуднення, ніж хороша програма кардіотренувань. Поєднання переваг силового тренування, які дає пілатес з регулярними кардионагрузки дозволять швидше і ефективніше втрачати вагу. З пілатесом ви зможете підтягнути м’язи в два рази швидше, ніж з кардиотренировки, але без нього.

Вам не потрібно складного або дорогого устаткування. Ви можете займатися звичайною ходьбою, ходьбою в гору. Природа може запропонувати вам всі умови для тренування серця і м’язів.

Якщо ви віддаєте перевагу робити кардиоупражнения більш цікавими або хочете додати програмі різноманітності, включіть плавання, біг або заняття еліптичному тренажері.

Які переваги пілатеса

Пілатес допомагає підвищити тонус і поступово удосконалювати тіло. Під час вправ опрацьовуються різні групи м’язів, використовуються пози, завдяки яким людина вчиться тримати рівновагу. Пілатес стає ефективним методом для тих, хто дотримується дієти, щоб схуднути. Це не тільки спосіб зігнати вагу і прийти в форму, але і наростити м’язову масу. Пілатес допомагає стати людям більш гнучкими і витривалими.

Ця методика також рекомендується для вагітних жінок і літніх людей. Крім того, вправи пілатесу можуть бути заспокійливими, доведено, що він стає відмінним способом боротьби зі стресом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.