Підвищення потенції — як продовжити молодість?

Досить тривалий час імпотенція не вважалася медичною проблемою, оскільки існувала думка, що відсутність статевого збудження у чоловіків в певному віці (як правило, після сорока років) — явище цілком нормальне. Проте в даний час ситуація змінилася, і підвищення потенції стало розглядатися як необхідна умова повноцінного життя. Способи зміцнити істинно «чоловічу» функцію активно пропонує як традиційна, так і народна медицина.

За допомогою до медиків

Причини імпотенції можуть бути самими різними. Якщо у двадцять років еректильна дисфункція, як правило, має тимчасовий характер (під впливом стресу, вживання алкоголю, втоми, недосипання, після перенесених інфекцій), то після сорока причини можуть бути серйознішими. Статеве збудження у чоловіків — процес досить складний, в якому задіяні нервові закінчення, гормони, м’язи, кровоносні судини. Якщо хоча б одна з цих складових дає збій — може виникнути імпотенція.

Медицина пропонує кілька способів збереження чоловічого здоров’я:

 • Медикаментозна терапія. Препаратів для підвищення потенції на фармацевтичному ринку в даний час чимало, ефективність їх досить висока. Серед брендів-лідерів можна назвати, наприклад, знамениті препарати Віагра (Pfizer) або сеалекса (ГНЦ ПМ «Фарма»).
 • Однак, враховуючи можливі побічні ефекти, призначити прийом того чи іншого лікарського засобу повинен фахівець.
 • Ін’єкції, тобто введення сприяють збудженню препаратів в статевий член безпосередньо перед сексуальним контактом — метод досить ефективний, але далеко не завжди зручний.
 • Хірургічне лікування з метою усунення венозної недостатності статевого члена. Даний метод застосовується рідко і лише в тих випадках, коли консервативне лікування не принесло очікуваних результатів.
 • Психотерапевтичні методи. За твердженням фахівців, в шістдесяти п’яти відсотках випадків імпотенції достатньо відвідати кілька занять з психотерапевтом, щоб проблема була вирішена.
 • Народні засоби

  Травники активно пропонують власні способи лікування еректильної дисфункції, які дозволять досягти результату, не вдаючись до вживання «хімії». Особливі властивості приписуються, наприклад, таким рослинам, як пастернак, спаржа, медунка, подорожник, полин, чебрець — в певних пропорціях і поєднаннях. Ще сильніше ефект від вживання кореня женьшеню і лимонника. Протипоказаннями до застосування народних засобів зазвичай є можливі алергічні реакції або індивідуальна непереносимість.

  Зустрічаються в рецептах народної медицини і досить екзотичні назви рослин. Одне з них — іохімбеа, або йохімбоу, так зване похоті дерево, батьківщиною якого є Камерун. Його судинорозширювальну і що підсилює статевий потяг дія доведено науково, але разом з тим доведено і безліч протипоказань та побічних ефектів. Інша рослина для любові — ліана Ункарія томентоза, що виростає в Перу. Виготовлені на його основі препарати не тільки сприяють відновленню статевої сили, а й допомагають у лікуванні простатиту.

  Дуже важливий і баланс в організмі вітамінів і мікроелементів. Так, нестача вітаміну C призводить до підвищеної стомлюваності, вітаміну E — до порушення функцій ендокринної системи. Також необхідні для чоловічого здоров’я вітаміни B1 і B6, які допоможуть впоратися з м’язовою слабкістю. З мікроелементів підтриманню сексуальних можливостей сприяють цинк (він міститься в бобових, у шпинаті) і селен, яким багаті цільні зерна.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.