Підтяжка особи — не скасовує старіння

Як би добре ви не доглядали за своєю шкірою, це може лише відкласти на якийсь час поява зморшок, які є природною частиною процесу старіння. Тим не менш, сучасні технології дозволяють істотно омолодити обличчя і розгладити шкіру.

Підтяжка особи, або рітідектомія не тільки розгладжує зморшки, але і, певною мірою, покращує контури обличчя, які змінюються з віком. Якщо ви відчуваєте, що ваша зовнішність не відповідає вашому внутрішньому стану — можливо, вам варто подумати про підтяжки обличчя.

Підготовка до підтяжки обличчя

Перш за все, звичайно, потрібно проконсультуватися з лікарем, який вивчить ваш анамнез, оцінить еластичність шкіри, структуру кісток; фахівці уважно вивчають зморшки і лінію росту волосся своїх потенційних пацієнтів. Під час консультації також обговорюються очікування пацієнта.

За два тижні до операції рекомендується припинити прийом деяких медикаментів, в їх числі — аспірин, нестероїдні протизапальні препарати, варфарин. Також слід відмовитися від деяких харчових добавок, які збільшують ризик кровотечі під час операції, наприклад, вітамін Е, жирні кислоти омега-3, екстракт зеленого чаю і гінгко білоба. При цьому не обов’язково виключати з раціону продукти, що містять які-небудь з цих речовин. Порадьтеся зі своїм лікарем, перш ніж припиняти прийом будь-яких рецептурних ліків.

Більшість фахівців вимагають, щоб пацієнти відмовлялися від паління хоча б місяць до підтяжки обличчя і не курили протягом місяця після процедури. Куріння зменшує приплив крові до обличчя. В результаті в одного з десяти курців після підтяжки обличчя починається некроз клітин шкіри в області швів, якщо вони починають курити незабаром після операції.

Як проходить процедура

Зазвичай вся процедура займає кілька годин, після чого пацієнт може йти додому.

Спочатку на найменш помітних ділянках шкіри в області обличчя (наприклад, біля вух або за лінією росту волосся) роблять невеликі розрізи. Потім шкіру оброблять від знаходяться під нею тканин, підтягують її і видаляють зайву тканину. Іноді з деяких ділянок обличчя прибирають зайвий жир. При необхідності в ході тієї ж процедури роблять підтяжку шиї.

Протягом декількох днів після операції пацієнт повинен носити пов’язку.

Набряклість і синці під шкірою — найпоширеніше наслідок процедури. Щоб прискорити відновлення і запобігти інфекції, пацієнтам виписують протизапальні засоби і антибіотики. Запалення і набряки можна зменшити також, прикладаючи до шкіри холодні компреси.

Відновлення та результати

Більшість пацієнтів може повернутися до роботи вже через кілька днів після процедури, а повне відновлення зазвичай займає пару тижнів. Біль і дискомфорт після операції мінімальні. Протягом декількох тижнів після підтяжки обличчя слід уникати прямих сонячних променів; до інтенсивних тренувань можна приступати через шість тижнів після операції.

Остаточний результат підтяжки обличчя стане помітний також через шість тижнів. Якщо операція пройшла успішно, шрами будуть непомітним, а шкіра буде виглядати природно. Надмірно натягнута шкіра не є результатом успішної операції.

Ризики

Ризики, пов’язані з підтяжкою особи:

 • Помітні рубці на шкірі;
 • Кровотеча або синці під шкірою (гематома);
 • Інфекція;
 • Повільне загоєння ран або некроз шкіри;
 • Пошкодження лицьового нерва;
 • Асиметрія особи;
 • Оніміння або інші зміни чутливості шкіри;
 • Некроз жирової тканини особи;
 • Набряклість;
 • Біль;
 • Зміна кольору шкіри, підвищена чутливість або припухлість;
 • Випадання волосся;
 • Незадоволеність результатами;
 • Тромбоз глибоких вен, серцеві та легеневі ускладнення.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.