Перші сигнали розриву — не помиліться з дешифровкою

Раптовий розрив без, здавалося б, особливої на те причини — не самий приємний досвід. Найчастіше чоловік і не уявляє, що терпіння жінки підійшло до кінця, проте іноді перші сигнали того, що відносини вичерпали себе, можна виявити набагато раніше «офіційного» розриву, і, можливо, навіть виправити ситуацію.

Втрата друзів

Перша ознака того, що розрив не за горами — її друзі, які припиняють з вами спілкуватися. Якщо раніше в типову жіночу балаканину її подруг неможливо було вставити і слова, а тепер жодна з них не розмовляє з вами — це очевидний сигнал того, що всі навколо вже знають про рішення вашої половини припинити відносини та заздалегідь дистанціюються від «постраждалого».

Втім, іноді ситуація ще гірша: якщо жінка просто перестає запрошувати свого партнера на зустрічі з колись загальними, а тепер лише її власними друзями. Як тільки стосунки закінчуються, спільні друзі займають лише одну сторону — і, швидше за все, це виявиться сторона жінки. Тому, якщо відповідь на питання про плани на завтрашній вечір нагадує слова «Я збираюся провести час зі своїми друзями» — відносини гарантовано на межі розриву.

Втрата речей

Ще одна вірна ознака того, що розрив неминучий — її речі, які раптово починають «зникати» з квартири чоловіка: зубна щітка, принесені нею DVD і її улюблена футболка. Зникнення всього цього можна списати на генеральне прибирання, однак найчастіше свої улюблені речі заздалегідь забирає сама жінка, яка готується назавжди розпрощатися з чоловіком і його житлом — щоб після розриву не довелося підтримувати контакт, повертаючись за забутими речами.

Відсутність сварок

Поширена думка про те, що часті сварки — ознака неблагополучних відносин, може виявитися помилковим. Якщо сварки припинилися зовсім, це не означає, що відносини раптово налагодилися — швидше за все, вони, навпаки, повністю себе зжили. Якщо всі ті дрібниці, які раніше виводили жінку з себе і постійно ставали приводом для чергової сварки, більше її не хвилюють — це означає, що почуття остаточно зійшли нанівець. Незвичне спокій у ситуаціях, які раніше неминуче вели до домашнього скандалу — вірна ознака прийдешнього розриву.

Будь-який з цих ознак розриву окремо — привід для занепокоєння, а вже комбінація їх — очевидний сигнал того, що у стосунках чоловіка і жінки — серйозні проблеми. Звичайно, іноді простіше відмовитися від відносин, ніж намагатися що-небудь виправити, однак реагувати потрібно негайно у будь-якому випадку — чим пізніше відбудеться неминучий розрив, тим більш болючим і скандальним він виявиться для обох сторін.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.