Персен — таблетки для дітей і дорослих

загрузка...

Таблетки заспокійливого (седативного) кошти Персі містять меншу кількість екстракту валеріани, ніж капсули. Це дозволяє застосовувати їх для лікування не тільки дорослих, але й дітей. Особливо часто діти потребують заспокійливих засобах, коли тільки починають відвідувати дитячий колектив.

Як діють пігулки Персії на дорослих і дітей

До складу таблеток Персі входять екстракт валеріани (його в кожній таблетці міститься 50 мг проти 125 мг в кожній капсулі), а також м’ята перцева та м’ята лимонна (меліса) в дозі по 25 мг. Ефірні олії цих рослин надають виражене, але при цьому м’який вплив на організм людини. Основна дія екстракту валеріани — заспокійливе, але, крім того, валеріана володіє і легкими спазмолітичні властивості — здатність знімати спазми гладкої мускулатури внутрішніх органів.

М’ята перцева і меліса навпаки надають в основному спазмолітичну дію, а заспокійливу дію у них слабкіше. Всі три рослинних екстракту чудово поєднуються і в комплексі надають виражену заспокійливу та спазмолітичну дію.

Персен є препаратом безрецептурного відпустки, це означає, що дорослим його можна застосовувати самостійно, без призначення лікаря. Дітей це не стосується, їм всі лікарські препарати, навіть рослинного походження, повинен призначати лікар.

У якому випадку дитині може знадобитися призначення таблеток Персі

Таблетки Персі можуть бути призначені дитині після трьох років, як самостійно, так і в складі комплексного лікування. Самостійно персен призначається в разі, коли дитині чекають високі емоційні навантаження. Наприклад, він вперше починає відвідувати дитячий колектив — дитячий садок або школу. Для дитини це стрес, і щоб зменшити прояви стресу призначають персен.

Призначають персен і дітям занадто збудливим, що відрізняється підвищеною психічної і рухової активністю. Як правило, такі діти погано адаптуються в соціальному середовищі, насилу засинають, інколи схильні до агресії. Персен позитивно впливає на таких дітей.

Підліткам персен допоможе пережити найбільш гострі періоди емоційних сплесків, викликаних гормональними змінами.

У складі комплексного лікування персен призначають дітям при різних хронічних захворюваннях. Особливо ефективний персен при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і жовчовивідних шляхів, так як надає одночасно заспокійливу дію і знімає спазми гладкої мускулатури внутрішніх органів. Часто персен призначають як протирецидивне засіб при таких захворюваннях.

При яких захворюваннях у дорослих допоможуть таблетки Персі

Таблетки Персі допоможуть дорослим впоратися з високими нервово-психічними і інформаційними навантаженнями, зберегти самовладання в стресових ситуаціях, зняти дратівливість і не дозволити їй заважати роботі і спілкуванню з оточуючими, відрегулювати сон. Особливо необхідний буває персен при неврозах (функціональні порушення нервової системи, що розвилися в результаті стресів). Він допоможе жінкам в період важких проявів передменструального синдрому і клімаксу.

Так само, як і дітям, дорослим персен призначають у складі комплексного лікування при різних хронічних захворюваннях.

Кому не можна застосовувати таблетки Персі

Персії — це рослинний препарат, тому він досить часто викликає алергію. Про це потрібно пам’ятати і звертати увагу на прояви алергії — різного роду висипання на шкірі. Найчастіше ознакою алергії є кропив’янка — крупнопятнистая або папульозна (височіє над шкірою) розростається і сливающаяся висип. Така висип часто переходить в набряк підшкірної клітковини — набряк Квінке, а це небезпека набряку гортані і порушення дихання. Тому при перших же проявах алергії потрібно припинити прийом Персії.

Не можна приймати персами при дуже низькому артеріальному тиску — воно може знизитися ще сильніше. При прийомі Персі можуть турбувати слабкість і підвищена стомлюваність, іноді розсіюється увага, у зв’язку з чим під час курсу лікування персеном не рекомендується водити автотранспорт.

Дітям до трьох років персен не призначають, оскільки не проводилися клінічні випробування на цій групі хворих.

Як правильно приймати

Дорослі та діти після 12 років приймають персен по дві таблетки два-три рази на день, дітям до 12 років доза препарату підбирається індивідуально лікарем. Тривалість курсу лікування не повинна перевищувати двох місяців.

передозувань препарату зазвичай не буває, для того, щоб викликати передозування треба прийняти кілька пачок таблеток. У цьому випадку можуть з’явитися млявість, втома, запаморочення і болі в животі. Все це зазвичай проходить самостійно протягом доби. Але, все ж, краще промити шлунок та прийняти кілька таблеток активованого вугілля.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.