Перманентне випрямлення волосся: ще один крок на шляху до ідеального образу

загрузка...

Здається, зовсім не має значення те, з якими волоссям ми народжені. Адже незалежно від типу волосся багато хто з нас витрачають багато часу, щоб змінити його. Ті, у кого від природи кучеряве, хвилясті або просто неслухняне волосся, мріють про сяючих, ідеально прямих волоссі, хоча, щоб домогтися цього, потрібно чимало часу і зусиль.

Так, праску для випрямляння волосся — ефективний засіб, але щоденне випрямлення волосся забирає багато часу, а якщо волосся густе, то руки просто ниють від втоми. Не дивно, що багато хто з нас шукають способи випрямлення волосся на більш тривалий термін, ніж один день. Інша проблема полягає в тому, що постійний вплив хімічними складами негативно впливає на здоров’я волосся. Тому багато хто хоче спробувати багатообіцяючі методи перманентного перетворення неслухняної шевелюри в ідеально гладкі локони. Але як працюють методи перманентного випрямляння волосся, і який з методів є найкращим?

Як діє хімічна випрямлення волосся

Існують різні методики перманентного випрямляння волосся, але у всіх них, як правило, використовуються одні й ті ж хімічні склади, що змінюють структуру волосся. Спочатку на волосся наноситься лужний розчин, який розриває дисульфідні зв’язки, що роблять волосся хвилястим або кучерявим. Після того, як хвилі розпрямилися, на волосся наносять нейтралізуючий розчин, щоб відновити нормальне значення pH і сформувати нові зв’язки всередині кожного волоса, закріплюючи його нову структуру і роблячи ефект випрямлення перманентним.

Використовувані розпрямляють хімічні речовини

Хоча спосіб приготування лужного розчину у кожної компанії свій, є три основних види речовин, що працюють аналогічним чином:

 • Самими агресивними і довго використовуваними засобами є распрямітель на основі гідроксиду натрію (або міцного лужного розчину). Вони можуть викликати серйозні пошкодження шкіри або волосся. Їх використання краще уникати. Але вони творять чудеса, коли справа стосується дуже неслухняних і дуже кучерявого волосся.
 • распрямітель на основі гуанідінгідроксіда не містять лугу і вважаються більш щадними, ніж розчин гідроксиду натрію, хоча і вони можуть викликати роздратування шкіри.
 • У третьому, найчастіше застосовується типі распрямітель в якості активного інгредієнта використовується тіогліколят амонію. Распрямітель, що містять сірку, надають саме щадне дію з усіх використовуваних хімічних речовин і дуже популярні в якості ефективного засобу випрямлення волосся з мінімальним ризиком їх пошкодження. Даний тип распрямітель використовується в японському методі випрямлення волосся.
 • Різні види розпрямляється речовин не завжди сумісні між собою, тому тим, хто вже перманентно випрямляти волосся або впливав на волосся за допомогою хімічних препаратів, необхідно знати, які речовини для цього використовувалися. Наприклад, якщо нанести на волосся, раніше оброблені розчином гідроксиду натрію, сірковмісні препарати, то волосся повністю посекутся. Тому тут потрібно бути обережним.

  У чому різниця між основними методами перманентного випрямляння волосся

  Зараз використовується стільки методів перманентного випрямляння волосся, що вибрати, який з них підходить найкраще саме вам, і в чому між ними різниця, завдання непросте. Серед цих методів можна вказати один кращий, так як вибір методу залежить від типу волосся і від очікуваних результатів. Ось короткі характеристики основних методів, із зазначенням їхніх плюсів і мінусів.

  Традиційний метод випрямлення волосся

  Даний метод випрямлення волосся використовується вже протягом багатьох років і припускає використання вищезгаданого хімічного складу, розпрямляється хвилі і кучері (наноситься лужний розчин, потім нейтралізуючий розчин, що фіксує волосся в такому стані).

  Переваги:

 • За допомогою одного з більш сильнодіючих распрямітель можна випрямити дуже круті завитки і навіть грубі африканські кучері.
 • Можна контролювати ступінь випрямлення волосся. Можна просто перетворити кучері в хвилі, без повного розпрямлення, тобто цей метод дозволяє варіювати результат.
 • Недоліки:

 • За допомогою даного методу можна розпрямити волосся, але не можна зробити їх абсолютно гладкими. Тому тим, хто хоче ідеально пряме волосся, цей метод не підходить.
 • Як і у випадку з будь процедурою, в ході якої використовуються хімічні речовини, присутній ризик пошкодження волосся.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.