Перевірений спосіб повернути дружину: почніть з самоаналізу

Що саме робити для того, щоб повернути дружину, багато в чому залежить від вашої ситуації. Якщо розлучення пройшов дуже важко, вам потрібно дати і собі, і своїй дружині час, щоб хоч трохи залікувати рани, перш ніж ви спробуєте зробити реальні кроки, щоб повернути дружину.

Ви розлучилися недавно? Чи був розрив дуже важким і болючим? Хто був його ініціатором? Вона залишила вас? Ви залишили її? Яка була справжня причина розлучення?

Відразу після розриву в вас вирує занадто багато різних емоцій, щоб ви могли діяти дійсно розумно. Це ще одна причина, по якій краще деякий час почекати, перш ніж робити що-небудь.

Постарайтеся відволіктися, займаючись чимось корисним: можете піти з головою в роботу, серйозно зайнятися спортом, хобі, вивчити нову мову (іспанська або С + +). У цей важкий період дуже небезпечно піддатися спокусі і заглушити біль алкоголем. Зупинитися може бути важко, і якщо ваша дружина про це дізнається, вона вирішить, що правильно зробила, розлучившись з вами.

Коли ви трохи заспокоїлися, саме час зайнятися аналізом ситуації. Чесно скажіть собі, яку роль в розлученні зіграли ви самі. Якщо ваша дружина ініціювала розлучення, дуже може бути, що ви щось зробили неправильно.

Звинувачувати колишню дружину і робити її відповідальною за ситуацію, що склалася — простий, але хибний шлях. Потрібно пам’ятати, що і для створення, і для розриву відносин завжди потрібні двоє. Будьте чесні з собою. Спробуйте зрозуміти, в чому ваша помилка, і коли з’ясуєте це, відмовтеся від поведінки, що призвело до розлучення. Або вирішіть для себе, що не хочете йти на такі поступки — тоді вашу дружину, швидше за все, повернути не вдасться, і ви повинні визнати це. Якщо ж ви готові відновлювати відносини, дотримуйтесь цих порад:

 • Приділяйте їй більше уваги, якщо хочете повернути її
 • Нікому не подобається, коли їм приділяють недостатньо уваги, але жінкам змиритися з цим особливо важко. І вони мають рацію. Увага — життєво важлива складова будь-яких відносин.

 • У чоловіків і жінок різні уявлення про емоційній підтримці
 • Якщо ви хочете повернути дружину, вам потрібно з’ясувати, який саме підтримки вона хоче від вас. Їй недостатньо просто слів, їй потрібні вчинки. Можна купити для неї щось, що дасть їй зрозуміти, що ви дійсно дбаєте про неї. Не коштовності, а щось практичне і функціональне — те, що потрібно саме їй, а не те, що порадує будь-яку жінку в принципі.

 • Не змінюйте їй!
 • Це очевидно, але все ж: якщо вона пішла від вас тому, що ви їй зраджували, ви і самі розумієте — щоб повернути дружину, треба покінчити з обманом. Ну а якщо вам просто подобається спати з іншими жінками, ви не заслуговуєте на те, щоб дружина до вас повернулася, так що живіть, як вам подобається, і залиште її в спокої.

 • Якщо ви знаходитесь в процесі розлучення і ще живете разом, допомагайте їй по будинку
 • Робіть прибирання, готуйте, поливайте квіти, вкручуйте лампочки, зробіть ремонт, який давно відкладали. Те, що ви робите, говорить про ваші почуття набагато більше, ніж ваші слова.

  Щоб повернути свою дружину, ставтеся до неї з повагою і піклуйтеся про неї — це те, чого жінки хочуть від чоловіків в першу чергу. Вам доведеться щось змінити в собі, стати більш зрілим відповідальним — тому що тепер ви всі починаєте заново.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.