Переваги слінгоносіння для мами і дитини: суцільні плюси

Уявіть собі таку ситуацію: ви виходите з продуктового магазину , укладаєте свої покупки в багажник і сідайте на водійське місце. Ви тягнетеся за ременем безпеки, а потім дивіться вниз. Ось невдача. Ви так звикли до носіння вашого дев’ятимісячного малюка, що навіть забули про те, що він у вас в слінгу. Ось він, сонний, міцно спить у вас на грудях в слінг-шарфі. Вам було настільки зручно, а дитина поводилася так тихо і спокійно, що ви зовсім забули, що він знаходиться в слінгу.

Поповнення в родині може привести деяких жінок в замішання. Їм доводиться поєднувати задоволення потреб дитини, регулярно годувати його і в той же час виконувати всі побутові клопоти і справи по будинку. З часом дитина, звичайно, виростає, але це не полегшує участь мам. Підростаючи, діти стають дуже активними, і все ж як і раніше чутливі й залежні.

слінгоношенія допомагає батькам пом’якшити процес входження дитини в сім’ю. Батьки носять дітей або в слінгу, або використовують інші способи для транспортування дитини. Слінг — це не просто модний спосіб носити дитину, він має суттєві емоційні та фізичні переваги як для мами, так і для дитини.

Переваги слінгоносіння для дитини

 • Зв’язок з батьками і безпеку
 • Немовлята швидко виходять з безпечного лона матері і потрапляють в швидко мінливу середовище реального життя. Слінгоношенія забезпечує безпеку дітей, оскільки вони відчувають знайомі рухи і чують знайомі звуки, саме ті, які вони відчували в утробі матері. При слінгоношенія діти чують ваш голос, відчувають ваш ритм під час ходьби, відчувають биття вашого серця і ваше ритмічне дихання. Всі ці чинники дають дитині можливість почувати себе комфортно, а також відчувати зв’язок з батьком, який знаходиться дуже близько.

  Дітям ясельного віку також корисно слінгоносіння. Коли вони ростуть, вчаться і досліджують своє оточення, слінг є для них нібито безпечної «домашньої базою», де вони близькі й прив’язані до мами або тата. Ще одна перевага слінгоношенія в тому, що папи також можуть бути залучені до носіння дитини, що в свою чергу допоможе зміцнити відносини між татом і дитиною.

 • Заспокійливий ефект
 • Завдяки зв’язку з батьками та безпеки, які дитина відчуває при використанні слінгу, слінгоношенія заспокоює немовлят і допомагає зменшити плач і кольок у животі. Варто відзначити, що діти плачуть, щоб привернути до себе увагу. А діти, яких носять на протязі дня, плачуть рідше. Навіть якщо ці діти і плачуть, їх легко заспокоїти, поклавши в слінг. Зазвичай слінгоношенія допомагає заспокоїти дітей швидше, ніж всі інші методи.

  слінгоношенія також може запобігти так званий метушливий «чаклунський годину», який переживають багато дітей. Якщо батьки знають, що у дитини кольки в животі, їм потрібно покласти його в слінг, щоб відвернути, заспокоїти малюка і допомогти йому забути, чому він взагалі плакав.

 • Прискорений розвиток
 • слінгоношенія стимулює розвиток як немовлят, так і дітей ясельного віку. Слінгоношенія дозволяє дітям взаємодіяти зі світом таким же чином, як і їхні батьки. Справа в тому, що дитина в слінгу знаходиться практично на одному рівні з батьками, у вертикальному положенні, а не лежить в автокріслі і не сидить в колясці. Так як дитина менше плаче, коли його носять, він здатний до кращої концентрації уваги і може отримувати певні стимули з навколишнього середовища.

  Діти в слінгах бачать і чують те ж, що і їх батьки, слухають, що батьки говорять, і навіть здатні робити ті самі речі, що й батьки. Все це приводить до прискореного навчання і більш активному пізнавальному розвитку дитини, так як він все більше втягуються у повсякденну діяльність своїх батьків ще в дитячому віці.

 • Розвиток навичок усного мовлення
 • Поряд з прискореним розвитком, діти, яких носять в слінгу, починають говорити в ранньому дитинстві. Слінгоношенія дозволяє дітям бачити і чути, як їх батьки розмовляють з іншими людьми. Так як діти в слінгах знаходяться практично на рівні батька, можна сміливо заявити, що діти беруть участь у розмові.

  Діти, яких носять в слінгу, швидко переймають мовні моделі, так як спостерігають, як батьки формують звуки губами. Таким чином, такі діти вчаться вимовляти слова і звуки в більш ранньому віці.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.