Пересадка вій — остання тенденція моди

У більшості культур нашої планети довгі, густі вії вважаються одним з атрибутів краси та жіночності. Жінки здавна прагнули зробити вії довшими і густіше; сьогодні до їхніх послуг не тільки подовжують туші і накладні вії, але і пластична хірургія.

Пересадка вій — це дуже делікатна косметична процедура. Іноді її проводять просто для того, щоб вії стали красивіше, проте в деяких випадках пересадка вій необхідна тим, хто втратив вії в результаті хвороби або травми.

Перші операції з пересадки вій були проведені в 1970-х роках, але використалася тоді техніка була пов’язана з істотними труднощами і процедура не стала популярною. Спочатку вона використовувалася для відновлення вій у потребували цьому пацієнтів, а не як косметична процедура. В останні роки процедура пересадки вій була значно вдосконалена.

Як відбувається пересадка вій

Волосяні цибулини для пересадки беруть з інших ділянок тіла, найчастіше — з потилиці, але іноді також із брів. Процедура пересадки вій на повіки обох очей в середньому займає чотири години.

Забір донорських волосся, як і безпосередньо трансплантацію вій, проводять під місцевим наркозом. За допомогою дуже тонкого інструменту у віках роблять маленькі розрізи і імплантують в них фолікули. Кількість пересідаємо вій залежить від вихідного стану вій, побажань пацієнта і його або її статі (до норми вії у жінок, як правило, густіше, ніж у чоловіків). У середньому в ході однієї операції пересаджують від 30 до 80 вій (на обидва ока).

Після операції на повіках протягом деякого часу залишаються мінімальні синці. Пацієнт може відправитися додому в день операції. Відновлення проходить дуже швидко. Як правило, вже через день або два пацієнт може повернутися до роботи. Пересадка вій не вимагає яких часових обмежень фізичної активності.

Одна з поширених, і досить незначних, проблем, які виникають у зв’язку з пересадкою вій, полягає в тому, що волосся, пересаджені з потилиці, починають рости зі швидкістю волосся на голові, і їх доводиться регулярно підрізати.

Іншим поширеним ускладненням пересадки вій є інфекція. Дуже рідко в ході операції пошкоджується повіку пацієнта — щоб уникнути цього, потрібно звертатися тільки до кваліфікованих фахівців.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.