Передчасне сім’явипорскування: головне — поставити діагноз

Сексуальні порушення — явище досить поширене, але далеко не всі поводяться з ними до лікаря. Деякі чоловіки занадто довіряють рекламі, яка обіцяє усунути всі існуючі проблеми прийомом чудо-таблеток (придуманих, наприклад, чаклунами в нетрях африканських джунглів). Багато чоловіків вже поплатилися здоров’ям за свою довірливість, але число бажаючих швидко вирішити всі свої проблеми не зменшується.

Сексуальні розлади та їх причини

До сексуальних розладів ставляться хворобливі зміни статевих проявів — статевого потягу, статевої збудливості, ерекції (наповнення статевого члена кров’ю) і еякуляції (сім’явиверження). В даний час абсолютно чітко встановлено, що лише невелика частина сексуальних розладів спостерігаються при різних психоневрологічних, ендокринологічних захворюваннях і захворюваннях внутрішніх органів, основна ж маса таких розладів не має в своїй основі якихось хворобливих проявів. Це означає, що в основі таких захворювань найчастіше лежать особливості (акцентуації) характеру.

Що таке сім’явиверження і його фази

Сім’явиверження або еякуляція — це виділення секрету сім’яників і придаткових статевих залоз. Це складний рефлекторний акт, який розгортається в певній послідовності і складається з двох фаз (виведення, змішування секрету статевих залоз і викидання його). Послідовність цього акту сприяє змішуванню секретів різних залоз, що є необхідною умовою для забезпечення життєдіяльності та активності сперматозоїдів.

У людини в серії еякуляцій, наступних один за одним з короткими перервами, сперматозоїди зникають в третій або четвертій порції і знову виявляються в еякуляті, отриманих після 2-3 діб статевого спокою.

Передчасне сім’явипорскування і його причини

Передчасне сім’явипорскування — це сім’явипорскування при недостатньому порушення, наступаюче до або відразу ж після початку сексуального контакту. Такі порушення зустрічаються досить часто і викликають почуття незадоволеності в обох партнерів, що в свою чергу є причиною порушення їхніх взаємин.

Всі випадки передчасного сім’явипорскування умовно можна розділити на психологічні і виникли в результаті яких-небудь захворювань. Психологічні причини (хвилювання і підвищена збудливість) виходять на перший план в юності, на самому початку статевого життя. Всі ці явища зазвичай проходять, але іноді можуть стати причиною появи постійного вогнища збудження в головному мозку, і тривалого перебігу захворювання. Такі осередки збудження в центрах еякуляції головного мозку можуть бути і вродженими, такий стан називається синдромом парацентральних часточок.

Придбані або вторинні причини — це звичайно результат різних запальних захворювань передміхурової залози та сечівника. Крім того, такі порушення можуть виникнути на тлі порушень ерекції. Так, занадто висока статева активність чоловіка може викликати появу здатності до частих, але нетривалим (з передчасним сім’явипорскуванням) статевих актів. Передчасне сім’явипорскування може бути також результатом травми або захворювання (наприклад, остеохондрозу, пухлини) попереково-крижового відділу хребта.

Як проявляється передчасне сім’явивергання

Передчасне сім’явипорскування призводить до того, що чоловік починає контролювати статевий акт, намагаючись віддалити процес сім’явипорскування, а значить, він перебуває в стані постійної напруги, що погіршує ситуацію, позначаючись не тільки на сім’явиверганні, але і не ерекції. Все це стає причиною того, що чоловік починає боятися і уникати сексуальних контактів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.