Патентекс Овал Н — вищий ступінь ефективності

Деяких жінок приваблюють саме негормональні контрацептиви. У цьому є свій резон, незважаючи на те, що гормональні контрацептиви на сьогоднішній день вважаються найнадійнішими. Але і ті, й інші, мають свої показання та протипоказання. Для того, щоб застосовувати якийсь контрацептив, потрібно спочатку все про нього дізнатися, а потім запитати у гінеколога, наскільки він вам підходить.

Бар’єрні контрацептиви

Бар’єрні контрацептиви — це засоби і пристосування, які перешкоджають проникненню сперми в піхву або в матку, тобто створюють бар’єр на шляху сперматозоїдів. Бар’єрні контрацептиви можуть бути механічними (презерватив, ковпачок, що надягає на шийку матки, діафрагма, піхвова губка та ін) або хімічним, коли в піхву вводяться засоби, що вбивають сперматозоїди (сперміциди).

Надійність бар’єрного способу контрацепції залежить від віку жінки, способу застосування, досвідченості та ін Якщо бар’єрні контрацептиви (наприклад, сперміциди) використовувати в комбінації з чоловічим презервативом, то цей метод буде також надійний, як і протизаплідні гормональні таблетки.

Що таке Патентекс Овал Н

Патентекс Овал Н (міжнародна непатентована назва — ноноксинол 9) — це місцеве негормональний протизаплідний засіб (сперміцид) у формі вагінальних піноутворюючий свічок (виробник — «Мерц Фарма ГмбХ і Ко.КГаА», Німеччина).

Свічки при температурі тіла розтоплюються, і, незалежно від кількості піхвового секрету, утворюють ніжну піну. Піна, що містить активну речовину, утворює бар’єр, який перешкоджає проникненню сперматозоїдів в матку, паралізуючи їх рух і викликаючи загибель. Патентекс Овал Н надає також протимікробну, протигрибкову, противірусну і протипаразитарний дію відносно ряду збудників, що викликають захворювання, що передаються статевим шляхом.

Американське Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило застосування ноноксинола-9, присудивши йому вищу категорію ефективності і переносимості (категорія 1: безпечно і ефективно).

Показання до застосування

Патентекс Овал Н підійде жінкам з нерегулярним менструальним циклом, а також тим, які з якоїсь причини перервали прийом гормональних контрацептивів або приймають лікарські препарати, що знижують їх ефективність (наприклад, деякі антибіотики або протисудомні препарати). Препарат підійде і тим, хто має протипоказання для інших видів протизаплідних засобів або не має регулярних статевих контактів.

Цей препарат може застосовувати практично будь-яка жінка, в будь-якому віці, в тому числі під час вагітності та годування дитини і після переривання вагітності. Багато гормональні засоби погано підходять щойно народили жінкам, тому найбільш часто використовуються саме негормональні контрацептиви (але не раніше, ніж через 2 місяці після пологів).

Протипоказання

Препарат застосовується місцево і практично не має протипоказань. Перешкодою для його застосування може бути тільки підвищена чутливість до нього або атоміческіе особливості, що утрудняють застосування супозиторіїв.

Побічні дії

Зазвичай Патентекс Овал Н добре переноситься і жінкою, і її партнером. Але іноді при порушенні мікрофлори піхви з’являється відчуття легкого свербіння і печіння через роздратування слизової оболонки статевих органів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.