П’ять прихованих вбивць лібідо

Лібідо може знижуватися і підвищуватися з різних причин — наприклад, з -за гормональних змін, стомлення, депресії і так далі. Але хто б міг подумати, що навіть косметика, деякі продукти харчування та інші чинники, які, здавалося б, зовсім ні при чому, можуть вбивати статевий потяг …

Є речі, яких потрібно по можливості уникати заради збереження свого лібідо. Напевно, кожен може не замислюючись назвати таких вбивць лібідо, як протизаплідні таблетки, проблеми у відносинах, втома і брак сну. Але буває, що ви вже все перепробували, виключили всіх очевидних лібідо-вбивць, а тяга до сексу так і залишилася низькою. Можливо, в цьому випадку вам варто звернути увагу на таємних вбивць лібідо, які непомітно роблять свою «брудну роботу».

Киснева косметика

Якщо ви прихильниця так званої кисневої косметики, вам доведеться вибирати між нею і яскравою сексуальним життям. Спробуйте вгадати причину такого впливу косметики. А справа ось у чому: її важливий компонент — Перфторвуглеці, може викликати передчасне настання менопаузи. Крім того, похідне Перфторвуглеці, перфтороктановий сульфанат знижує вироблення естрадіолу, що теж не сприяє підвищенню лібідо.

Білий хліб

Тим, хто не хоче розпрощатися з насиченою сексуальним життям, не варто зловживати білим хлібом. Організм витягає цукор з білого хліба набагато швидше, ніж з цільнозернового, в результаті чого енергія спочатку різко підвищується, а потім падає і такі скачки теж знижують статевий потяг. Надлишок цукру сприяє збільшенню ваги, а зайві кілограми ніколи не сприяли високому лібідо.

Хропіння

Справа не в тому, що хропіння партнера може зруйнувати сексуальне життя (хоча такий варіант теж не можна повністю виключити). Вчені говорять, що при сильному хропіння знижується рівень кисню в крові, а у людини з такою проблемою може бути важко викликати збудження.

Знеболюючі та антидепресанти

Морфін і кодеїн можуть знижувати лібідо, тому якщо ви хочете зберегти сексуальну активність, навчитеся обходитися парацетамолом — він взагалі безпечніше, в тому числі і для лібідо.

Ще один вбивця лібідо — антидепресанти. Найцікавіше: іноді їх виписують для лікування передчасного сім’явиверження, а вони знижують статевий потяг. Досить дивне поєднання ефектів.

Ліки від застуди та грипу

Так, і вони теж. У всьому винні входять до складу багатьох ліків димедрол та псевдоефедрин. Так що вибирайте: можна пару днів полежати в ліжку, але зате потім займатися в цьому ліжку любов’ю, а можна швидко вилікувати грип, а потім …

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.