Ознаки справжнього чоловіка: що жінки цінують в сильному полі?

Що являє собою чоловік? Протягом століть це питання виникало безліч разів, і завжди відповіді на нього були різними. «Людина є те, що він читає», — стверджує поет Йосип Бродський. «Про характер людини говорить його мова», — у свою чергу говорить Менандр, грецький драматург. А письменник Марк Твен сказав так: «Одяг робить людину. Голий чоловік не має впливу у суспільстві ».

Для початку, існує кілька загальних рис, властивих чоловічого роду. Хоча роль чоловіка в кожній культурі позначена дещо по-різному, тобто основні характеристики, які присутні практично в кожному представника чоловічого роду. І незалежно від того, чи є ці прояви мужності позитивними або скоріше негативними, це дійсно те, що робить чоловіка тим, хто він є.

Фізичний аспект

«Тільки чоловік, який знає, що таке терпіти поразку, може досягти глибин своєї душі і знайти там ту частинку сили, яка допомагає перемогти рівного противника». Мухаммед Алі

Щоб поборотися за їжу, битися врукопашну чи кинути один одному виклик на спортивній арені, чоловіки повинні бути фізично розвиненими. Фізична сила — це найбільш примітивна, але при цьому одна з найбільш видатних чоловічих рис, яка впливає на все, від самозбереження до статевих переваг. Здоров’я і мужність роблять чоловіка привабливим потенційним партнером для протилежної статі. Також сила і статура чоловіки виявляються важливими факторами в суспільстві і ділових колах.

Професійний аспект

«Щасливий той чоловік, який, подібно Уліссу, скоїв славне подорож або завоював золоте руно, і потім повертається, досвідчений і знаючий, щоб провести решту життя з сім’єю». Жоашен дю Беллі

У всі часи здатність і бажання чоловіка забезпечити життя тих, хто залежить від нього, була основним ознакою мужності. Якщо чоловік в ролі добувача використовує комбінацію з фізичної підготовки, розуму, кмітливості і амбіцій, то його чекає успіх. Незалежно від географічного розташування або соціальної ситуації, в якій знаходяться чоловіки, вони працюють в першу чергу, щоб прогодувати свою дружину і сім’ю і створити для них атмосферу комфорту. Це загальновизнана роль чоловіка в соціальній системі, і це непросте випробування повинен витримати кожен чоловік.

Сексуальний аспект

«Я завжди вважав, що кожна жінка повинна бути заміжня, а кожен чоловік — залишатися холостяком». Бенджамін Дізраелі

Коли заходить мова про партнерство, багато хто стверджує, що чоловіки потребують жінках менше, ніж жінки в чоловіках. У силу сформованої традиції, для чоловіка більш прийнятно, ніж для жінки, залишатися холостяком в зрілому віці. Бажання залишатися незалежним і вільним від будь-якого тиску — типово чоловіча риса.

У багатьох культурах в процесі пошуку пари чоловікові відводиться роль ініціатора, який переслідує свої інтереси. І хоча зараз ця практика здається застарілою і примітивною, вона досі є найбільш важливою частиною процесу залицяння в сучасному суспільстві. В дійсності, образ чоловічої незалежності є настільки загальноприйнятим і навіть вихваляється в масовій культурі, що сто спонукає і одружених чоловіків прагнути до такої незалежності. Тому, перш ніж одружитися, будь парі слід усвідомити, які труднощі так чи інакше встануть на її шляху, і що вони обидва твердо переконані в тому, що хочуть цього союзу зараз і назавжди.

Емоційний аспект

«Почуття не повинні бути логічними. Небезпечний той чоловік, який раціоналізував свої емоції ». Давид Боренштейн

Звичка заперечувати свої емоції закріплюється у чоловіків з ранніх років. Фраза «чоловіки не плачуть» резюмує дане твердження. У якій би ситуації чоловік не перебував, він не повинен піддаватися того емоційного впливу, який чинять на нього різні обставини. Здатність пригнічувати свої почуття дозволяє чоловіку зберігати об’єктивний погляд на ситуацію і продовжувати боротьбу. Чоловік повинен приймати раціональні рішення незалежно від того, чи є проблема незначної, на зразок міжособистісного конфлікту, або катастрофічною, як наприклад, криваву битву на полі бою. Це означає, що чоловікові необхідний хтось, якому можна довіритися, — наставник, брат, друг — щоб виплеснути емоції і почуття, які одного дня можуть підірвати чоловіка зсередини.

Інтелектуальний аспект

«На мій погляд, бути інтелектуалом не означає розбиратися в інтелектуальних питаннях: це означає отримувати задоволення від їх обговорення». Чінуа Ачебе

Відомо, що чоловіки більше покладаються на свої інтелектуальні здібності, ніж на емоції або інтуїцію. Використання розуму і логіки допомагає чоловікам дивитися на ситуацію об’єктивно і реагувати на неї раціонально. Розглядаються тільки факти, при цьому почуття є недостатньою основою для прийняття рішень. Освіта і придбання знань вважаються важливими аспектами чоловічої розвитку.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.