Онанізм викликає рак передміхурової залози?

загрузка...

Онанізм — це стимуляція людиною його власних ерогенних зон для досягнення сексуального задоволення, як руками, так і різними допоміжними засобами. Сьогодні фахівці вважають, що регулярно займаються онанізмом, або мастурбацією (останній термін в даний час використовується частіше) 95% чоловіків і 89% жінок. Для більшості чоловіків і жінок мастурбація стає першим сексуальним досвідом. У дітей онанізм є нормальною частиною розвитку і пізнання власного тіла.

Чому люди це роблять

Крім просто приємних відчуттів онанізм дає можливість зняти сексуальну напругу, яка може виникнути з різних причин. Крім того, це — безпечна альтернатива сексу для тих, хто дуже боїться завагітніти і заразитися якими статевими інфекціями. Нарешті, це може бути необхідно, коли чоловік виступає донором сперми. У деяких випадках лікарі рекомендують мастурбацію пацієнтам з статевою дисфункцією.

Це нормально?

Раніше онанізм вважався статевим збоченням і ознакою психічних проблем; його лікували різними методами, від різних змін в дієті, до таких способів, як електрошок і кастрація. Зараз фахівці ставляться до нього, як до нормальної форми сексуальної поведінки. Відхиленням уважається онанізм, який заважає нормальним сексуальним стосункам з партнером, а також, якщо людина займається онанізмом прилюдно і / або ці дії викликають у нього сильне почуття провини, тривоги, але припинити їх він не може.

В деяких релігіях і культурах онанізм засуджується. Лікарі вважають, що він може сприяти поліпшенню сексуального життя людини, так як дозволяє йому краще пізнати своє тіло.

Це безпечно?

На відміну від звичайного статевого акту, при заняттях онанізмом людина не може заразитися якими інфекціями або завагітніти. Однак і онанізм не можна вважати абсолютно безпечним. Так, часта і дуже активна мастурбація може призвести до подразнення шкіри та слизової. У деяких випадках онанізм може призвести до серйозного пошкодження уретри і навіть до перелому пеніса — рідкісного, хворобливого і небезпечному стану.

Існує ймовірність того, що дуже часті заняття онанізмом приведуть до втрати інтересу до сексу з партнером. Це може статися як з чоловіком, так і з жінкою.

Крім того, деякі види онанізму можуть призвести до сексуальної дисфункції. Як правило, така небезпека існує, якщо за допомогою занять онанізмом людина домагається відчуттів, які значно відрізняються від тих, які він отримує під час звичайного статевого акту.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.