Омолодження рук: жінок про вік не запитують

Кажуть, ніщо так зрадницьки не видає віку жінки, як стан її рук і шиї. І якщо догляду за шиєю представниці прекрасної половини хоча б час від часу приділяють увагу, та й, у крайньому випадку, її можна майстерно замаскувати одягом і аксесуарами, то руки постійно знаходяться на виду і не захищені від впливу агресивного навколишнього середовища. Таку послугу, як омолодження рук, надають багато косметичні салони і клініки. Можна також спробувати повернути рукам красу і молодість за допомогою народних засобів.

Руки зазвичай стрімко старіють через те, що шкіра на них має особливу структуру: вона дуже тонка і практично позбавлена сальних залоз. Цим пояснюється відсутність захисної плівки, яка допомагає утримувати в шарах шкіри цілющу вологу. У більшості жінок могло б і не виникати потреби в екстреному омолодженні рук, якби вони при виконанні робіт по будинку слідували простому правилу: перед проведенням прибирання, наприклад, користувалися захисним кремом, надягали гумові рукавички, а по її завершенні промивали руки, обробляли їх зволожуючим засобом і змащували їх поживними препаратами у вигляді спеціального крему або приготованої в домашніх умовах косметичної суміші.

Шкіра рук сохне і в’яне не тільки через те, що щодня піддається впливу різноманітних хімічних речовин. Один з найсерйозніших її ворогів — сонячний ультрафіолет. Він руйнує колаген і сприяє появі вільних радикалів, які призводять до утворення зморшок. Крім того, у багатьох жінок у віці від тридцяти років і старше під впливом ультрафіолетового випромінювання шкіра рук покривається непривабливими пігментними плямами. Процедури з омолодження рук здатна звести нанівець і цю неприємність.

Пілінг для рук

Пілінг для рук буває двох видів: механічний і хімічний. При першому з названих способів шкіра рук піддається мікрошліфовку, яка проводиться за допомогою кристалів оксиду магнію. Видалення поверхневих шарів епідермісу призводить до покращення мікроциркуляції крові в цій зоні і, відповідно, харчування тканин. Механічний пілінг шкіри рук за своєю суттю подібний мікродермабразії — знайомою багатьом жінкам процедурі омолодження обличчя.

Хімічний пілінг встиг завоювати певну популярність. У салонах краси клієнткам, чий вік не перевищує тридцяти п’яти років, його роблять найчастіше на основі гліколевої кислоти або ретиноїдів — штучних з’єднань з підвищеним вмістом вітаміну А. Дамам більш солідного віку рекомендують омолоджувати руки хімічним пілінгом із застосуванням трихлороцтової кислоти, концентрація якої може досягати п’ятдесяти відсотків. Вона впливає на шкіру досить агресивно: протягом декількох днів після проведення такого пілінгу руки будуть виглядати, немов обпечені. Потім оброблена трихлороцтової кислотою шкіра почне отшелушиваться і облазити, а замість неї виросте нова, більш ніжна і еластична.

Біоревіталізація

Одним із щадних способів омолодження рук вважається біоревіталізація — введення під шкіру натуральної гіалуронової кислоти. Вона заповнює собою всі нерівності епідермісу, розгладжує шорсткості і зморшки, відновлює водний баланс шкіри і її тонус. Але такий приголомшливий ефект дає застосування лише чистою, стовідсоткової і хімічно не зміненої гіалуронової кислоти. Ін’єкції, де вона присутня в розведеному або змішаному з іншими компонентами вигляді, трактуються як непрофесійний підхід.

Вже після першого сеансу біоревіталізації руки набувають більш доглянутий і привабливий вид. Але для закріплення результату бажано повторити процедуру ще як мінімум два-три рази. Специфіку курсу биоревитализации визначає лікар-косметолог з урахуванням стану шкіри рук клієнта.

Ліпофілінг

Косметичні дефекти на руках прийнято коригувати також методом ліпофілінга. Він грунтується на трансплантації власної жирової тканини пацієнта з однієї ділянки тіла на інший. У випадку з руками це може виглядати приблизно так: необхідну кількість підшкірного жиру лікар бере з області попереку або сідниць, попередньо зробивши знеболення. Його ретельно очищають, витягуючи всі чужорідні освіти, і потім вводять в шкіру рук за допомогою тонких голок.

Якщо для ліпофілінга тих чи інших ділянок обличчя начебто губ або носогубних складок існує ряд обмежень, то робити його на руках можуть безбоязно практично всі бажаючі. Але через кілька років введений жир може розсмоктатися, і процедуру доведеться повторити знову.

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.