Оформити особа — за допомогою стрижки

Незвичайний, але дієвий спосіб визначити справжню форму свого обличчя: встаньте до добре освітленому дзеркала. Прибравши все волосся від особи однією рукою, в іншу руку візьміть помаду і зобразите отриманий контур на дзеркалі. Овальне, кругле або квадратне — будь-яка особа прекрасно у відповідному обрамленні.

Для квадратного обличчя

Для квадратного обличчя головне — пом’якшити кути. В першу чергу уникайте незграбних стрижок і різко зрізаних челок, що роблять акцент на широкі лоб і добірок.

 • Краща стрижка: Коротка або довга стрижка — вибір залишається за вами. Ви можете вибрати обидва варіанти, залишивши кілька пасом, що обрамляють обличчя, і в тому, і в іншому випадку. Якщо у вас пряме волосся, ідеальне рішення — багатошарова стрижка. Щасливим власницям кучериків можна обіграти їх, як зробила це Сальма Хайєк. Ці прийоми допоможуть згладити важкі вилиці і широкий лоб.
 • Кілька слів про проборе: У вашому випадку сам бог велів експериментувати! Знайдіть те положення, яке виглядає найбільш виграшно. Для кучерів це може бути центр, а ось для прямого волосся краще трохи відійти від центру.
 • Для овального обличчя

  Гармонійність — ось те, що робить овальне обличчя красивим. Тому все, що вам залишається, — це підкреслити досконалість пропорцій.

 • Краща стрижка: Незграбні або м’які лінії, мінімалізм і довге волосся — ви можете вибрати все, що завгодно! Але деякі овальні особи трохи подовжені. Якщо ваше відноситься якраз до таких, додайте кілька філірованнимі пасм завдовжки до щоки або довгу чубок, який скорочує відстань від лоба до підборіддя.
 • Кілька слів про проборе: Так само, як і зі стрижками, для вас немає чітких умов. Вортінгтон рекомендує проділ по центру для створення стильного образу. Якщо ваше обличчя здається занадто довгим, змістіть проділ трохи вбік — тим більше, чим довший ваше обличчя.
 • Для круглого обличчя

  Пухкі щічки здатні звести нанівець навіть найдосконаліше будова кісток: круглі особи нерідко здаються безформними.

 • Краща стрижка: Уникайте занадто коротких стрижок і зачісок із значним обсягом. А зачіска з пустотливими прядками, що обрамляють обличчя, або коротенькій чубчиком буде дуже до речі. Якщо ваш коник — коротке волосся, спробуйте біб з філірованнимі краями, такий як у Рене Зельвегер. Така стрижка обдурить ваші щоки і покаже вилиці. Якщо ж ви любите довгі, жіночні зачіски, спробуйте що-небудь довжиною від підборіддя і нижче. Довжина буде тільки плюсом: вона трохи подовжить ваше обличчя, максимально наблизивши його форму до овалу.
 • Кілька слів про проборе: Найкраще, якщо проділ буде злегка осторонь, прибираючи округлість. Але це не означає, що у вас не може бути прямого проділу! Прямий проділ приверне увагу до вашого волосся, а значить, все обличчя буде здаватися довшим.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.