Очищення для різних типів шкіри: враховуючи нюанси

загрузка...

Наша шкіра потребує щоденному очищенні. У сухою, жирною, комбінованою і нормальної шкіри ці потреби далеко не рівнозначні. Визначте свій тип шкіри і дотримуйтесь порад по індивідуальному очищенню, які існують для кожного типу.

Очищення жирної шкіри — дбайливе й акуратне

Не варто думати, що якщо шкіра жирна, вона стерпить навіть агресивну манеру очищення. Жирна шкіра виробляє шкірне сало, необхідне для особи, для підтримки блиску і еластичності. Щоб очистити її, умивайтеся двічі на день (вранці і віялом) за допомогою адаптованих косметичних засобів. Увечері ними потрібно користуватися після демакіяжу (він лише змиває косметику). Не слід користуватися висушує лосьйонами — вони тільки посилять проблему шкіри, яка стане виробляти ще більше жиру.

Як і всі інші типи, жирна шкіра потребує регулярного зволоження, яке повинне слідувати відразу після очищення. Використовуйте м’які засоби без мила і спирту, а після вмивання наносите легкий зволожуючий крем. Не нехтуйте Другою необхідною етапом в щоденному догляді за шкірою — не залишайте без зволоження навіть жирну шкіру.

Комбінована шкіра — вибірковий підхід

Якщо у вас комбінована шкіра, жирна в Т-зоні і суха на щоках, вам слід обзавестися продуктами для жирної шкіри. Було б дивним сподіватися, що власники цього типу шкіри вмиваються двома різними засобами згідно цілям кожного.

Не можна занадто ретельно терти коду скрабами і іншими очисними засобами. Після вмивання дбайливо промокає обличчя рушником — не тріть, подразнюючи шкіру.

Двічі на тиждень використовуйте м’який скраб-гоммаж, щоб очистити шкіру глибоко, усуваючи чорні окуляри, відмерлі частинки, які часто утворюються на поверхні комбінованої шкіри, закупорюючи пори. Комбінована шкіра часто схильна вугрової висипки, через що її схильні називати проблемною. Не варто лікуватися самостійно, краще звернутися до дерматолога, який порекомендує професійний догляд за обличчям, підбираючи індивідуальні засоби та методики лікування. Не чіпайте і не видавлюйте вугри самостійно — ви отримаєте додаткове інфікування.

Суха шкіра — м’яке рішення

Якщо ваша шкіра суха і навіть дуже суха, вам необхідний дуже обережний догляд, і засоби для очищення повинні бути максимально м’якими. Якщо після кожного вмивання виникає відчуття стягнутості, можливо, що засіб, яким ви користуєтеся, вам не підходить, і варто підібрати щось більш дбайливе. Суха і дуже суха шкіра доставляють безліч проблем при догляді, але в будь-якому випадку завжди будьте дуже акуратні — ніяких жорстких засобів, ніякого грубого механічного впливу, рушником в тому числі.

Очищення зрілої шкіри — війна сухості

Головна порада, яку можна дати всім жінкам зрілого віку зі шкірою відповідного типу — не забувати про те, що особа втрачає вологу і потребує додаткової гідратації. Очищуюча косметика повинна бути дуже м’якою, а вмиватися достатньо один раз в день — ввечері після зняття макіяжу. Вранці, перед нанесенням зволожуючого крему, особа не обов’язково обмивати з косметикою — можна розпорошити на обличчя мінеральної води, а потім нанести зволожуючий крем.

Очищення нормальної шкіри — майже ідеальні дані

Нормальна шкіра не занадто суха, не жирна, але і вона потребує акуратному відношенні. Для нормальної шкіри може підійти очищаючу молоко кремоподібної текстури або гель, більш свіжий, обезжирюючих. Але чим би ви не користувалися, не забувайте про подальше зволоженні.

Всі кошти повинні бути підібрані строго дл нормальної шкіри — її не варто пересушувати або додатково перенасичувати, як це необхідно іншим типам. Один раз в тиждень користуйтеся скрабом, не надто стараючись, так як завжди є ризик травмувати шкіру.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.