Облисіння у чоловіків: як усунути проблему

Випадання волосся у чоловіків є найпоширенішим типом випадіння волосся . Воно викликане підвищеною чутливістю до чоловічих статевих гормонів (андрогенів) в певних частинах волосистої частини голови, і передається з покоління в покоління. Якщо ви подивіться навколо, ви помітите, що багато чоловіків стикаються з проблемою випадіння волосся. Ця проблема є серйозною, оскільки, коли чоловіки втрачають волосся, іноді їх впевненість в собі знижується. Це особливо актуально для чоловіків, які починають втрачати волосся у віці від двадцяти років. Хоча деякі чоловіки прекрасно виглядають з лисиною, інші воліли б ходити з волоссям.

Які причини викликають втрату волосся у чоловіків?

 • Андрогени
 • Андрогени є побічним продуктом тестостерону, який може викликати облисіння у чоловіків. Основний гормон, відповідальний за це, називається дигідротестостерон (DHT). Волосся на потилиці стійкі до DHT, і саме тому ми бачимо, що випадання волосся відбувається в області верхньої частини голови. Деякі чоловіки більш схильні до розвитку гормональних змін, і більшість чоловіків зазвичай відчувають різкі зміни, коли стають старшими. Не всі чоловіки втрачають волосся, але з більшістю чоловіків це відбувається через андрогенів.

 • Аутоімунні захворювання
 • Вовчанка та інші аутоімунні захворювання можуть привести до втрати волосся. Пересадка волосся не завжди допомагає людям, які втратили своє волосся через хворобу, тому, що хвороба може також спровокувати втрату волосся і в пересадженою області. Важливо визначити дійсну причину випадання волосся, перш ніж починати відновне лікування.

 • Стрес
 • Стрес також може з часом привести до випадання волосся. Занадто багато стресу протягом тривалого періоду часу може змусити організм відреагувати по-різному. Випадання волосся може почати відбуватися більш швидкими темпами в результаті перевантаження функції надниркових залоз. Коли наднирники весь час перебувають у стані підвищеної готовності, стрес може привести до випадання волосся. Щоб зменшити стрес, потрібно зробити фізичні вправи, прийняти ванну або зробити масаж. Виконання всіх можливих заходів для зняття стресу допоможе підтримувати нормальну функцію наднирників.

 • Харчування
 • Низький рівень білка і заліза може викликати анемію і втрату волосся. Волосся проходять через природний процес випадіння та зростання. Білки необхідні для правильного розвитку нових волосся. Волосся і нігті складаються з кератину, який також є білком. Вегетаріанцям варто приймати залізо в рідкому вигляді на додаток до білків на рослинній основі, наприклад, спіруліни. Для додаткової страховки потрібно їсти здорову їжу з великою кількістю свіжих фруктів і овочів і приймати цільні харчові полівітаміни і мінеральні добавки. Цілісні харчові полівітаміни — це вітаміни, виготовлені з справжніх продуктів харчування, таких як фрукти і овочі Їх можна знайти в магазинах здорового харчування. Більшість вітамінів насправді виготовлено з хімічних речовин в лабораторії. Для організму набагато простіше засвоювати вітаміни з продуктів або цільних харчових вітамінів, ніж з інших синтетичних джерел.

 • Забиті волосяні фолікули
 • Забиті волосяні фолікули з часом також можуть викликати чоловіче облисіння. Це може статися від надлишку поту, лупи, вугрів і поганого кровообігу. Деякі чоловіки більш схильні до закупорки волосяних фолікулів в залежності від їх способу життя. Наприклад, у чоловіків, які займаються фізичною працею і пітніють, як правило, забиті волосяні фолікули. Регулярний масаж голови допоможе стимулювати волосяні фолікули і містити шкіру голови в чистоті і без лупи.

 • Спадковість
 • Чоловіче облисіння може бути спадковим. Існує генетичний компонент, що веде до облисіння, який виходить з Х-хромосоми матері. Однак навіть якщо облисіння генетично закладено, деякі чоловіки можуть просто передати цей ген своїм дітям, і необов’язково будуть самі страждати від облисіння.

  Втрату волосся також можуть викликати деякі препарати, променева терапія і інфекції шкіри голови.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.