Обіцянки самому собі, які легко виконати

Хочете почати нове здорове життя? Зрештою, одне незначне рішення здатне докорінно перетворити ваше життя, зробивши її більш цікавою, приємною і насиченою. Ці сім обіцянок самому собі неважко виконати, до того ж, вони можуть послужити трампліном для подальших змін.

Краще ставитися до людей

Хочете отримати підвищення в найближчому майбутньому? Будьте добрішими і уважнішими до колег по роботі. За даними дослідження, ті, хто більш охоче ділився з оточуючими своїми емоціями, швидше завойовували прихильність і повагу інших учасників дослідження. Це дає підстави припустити, що таке ставлення відіб’ється і на підвищенні соціального статусу.

Припинити курити за компанію

Отже, ви на вечірці і ваші приятелі виходять на вулицю покурити. Ви приєднуєтеся до них, і не тому, що вам теж хочеться курити, а щоб не відриватися від колективу. Зрештою, якої шкоди від однієї сигарети, чи не так? Не так. Навіть одна викурена сигарета викликає 25% ущільнення стінок кровоносних судин у дорослих у віці від 18 до 30 років, що ускладнює роботу серця, тим самим підвищуючи ймовірність інфаркту або інсульту. Це особливо шкідливо для тих, хто палить нерегулярно, так як їх організм не звик до нікотину, і для нього кожний випадок куріння — це стрес.

Перестати ходити в солярій

Засмагла шкіра виглядає красиво і сексуально, але якщо це штучний загар, отриманий в солярії, вашому здоров’ю загрожує небезпека. За оцінками фахівців, солярії і сонячне випромінювання лідирують у списку основних причин ракових захворювань. За даними недавнього дослідження, ризик захворювання на рак у тих, хто починає відвідувати солярій у віці до 30 років, зростає на 75%.

Перестати їсти ввечері і вночі

Харчування пізно ввечері та вночі — це не просто шкідлива звичка. Всі калорії, які надходять в організм в неурочний час, сприймаються ним як надлишок і відкладаються про запас. Навіть якщо пізно ввечері ви вечеряєте овочами або корисною їжею, все одно ці калорії не засвоюються і перетворюються в жир.

Чи не лягати спати в поганому настрої

Ця народна мудрість не позбавлена сенсу. Недавнє дослідження виявило зв’язок між якістю сну партнерів, які складаються в подружніх і подібних відносинах, і якістю їх відносин. Поганий сон призводить до конфлікту на наступний день. Як наслідок — знову поганий сон і конфлікти. Вчені рекомендують парам утримуватись від з’ясування стосунків ввечері і не йти на конфлікт на наступний день після безсонної ночі.

Краще стежити за чистотою зубів

Ваш стоматолог абсолютно прав: дуже важливо користуватися зубною ниткою. Учені вивчили 51 пару близнюків і виявили, що той з близнят, хто не користувався зубною ниткою, сильніше схильний до хвороб ясен і зубів, викликаних скупченням бактерій.

Зменшити споживання жиру

Звичайно, цей пункт можна узагальнити і сформулювати «краще харчуватися», але дуже важливо підкреслити саме зменшення споживання жирів. Так, пацюки, яких годували жирною їжею, незабаром показали занепад фізичних сил і когнітивних здібностей. Через тиждень такої дієти пацюки долали всього половину відстані, яку пробігали учасники, які отримують нежирну їжу. Чому? Справа в тому, що жир дає набагато менше енергії, ніж глюкоза, що міститься у вуглеводах. Включіть в ваш раціон більше пасти, риби та низькокалорійних йогуртів — і будете сповнені енергії на протязі всього дня!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.