Новинки реконструктивної медицини

Це офіційна інформація: завдяки досягненням сучасної медицини ви можете буквально перекроїти власне тіло. Поки ви були зайняті вирішенням загадок фантастичного серіалу «біонічної жінка» (Bionic Woman), реальні біонічні жінки потихеньку визрівали в наукових лабораторіях і створювалися в клініках пластичної хірургії. Сучасні вчені сміливо вторгаються на територію, яка раніше вважалася прерогативою матінки-природи, — реконструкція людського тіла. Ортопедична хірургія? Та кому вона потрібна?! Ін’єкції ботокса? Для дурнів! Все це дитячі пустощі в порівнянні з останніми досягненнями сучасних технологій і медицини, за допомогою яких можна буквально по клітинах перекроїти тіло!

Хребет

Традиційна хребетна хірургія — болюча і інвазивна. Крім того, вона суттєво ускладнює виконання елементарних рухів. Але тепер пошкоджений диск — хрящову прокладку між хребцями — можна просто замінити хрящем з нержавіючої сталі, який не обмежує природні рухи хребта. Штучний хрящ являє собою металеву муфту зі сталевою кулею, який при русі обертається. Крім того, відновлення після операції займе не більше тижня, оскільки вам не доведеться чекати загоєння кісток.

Ступні

Новий хірургічний інструмент під назвою Topaz може істотно скоротити час, який ви змушені проводити в ліжку після спортивних травм ступні та гомілки. Пристрій випромінює звукові хвилі, спрямовані на пошкоджені тканини всередині ступні. Щоб відкрити звуковим хвилям доступ до ушкоджених тканин і поліпшити кровообіг, потрібно зробити крихітний розріз. Ефективність цього методу лікування багаторазово перевершує ефективність раніше використовуваних методів.

Зуби

Лікування зламаного зуба або корекція зубного ряду і установка фарфорових зубних коронок вимагає багаторазових візитів до стоматолога. Нова технологія Cerec 3D, стрімко набирає популярність серед дантистів, набагато прискорює і полегшує цей процес. Тривимірної камерою стоматолог робить знімки пошкодженого зуба, а потім комп’ютер з вбудованою бор-машиною створює багатовимірне зображення зуба і виточує по ньому ідеально відповідну коронку. Весь цей процес займає не більше години. Разом, в кріслі стоматолога в загальній складності вам доведеться провести години дві, не більше.

Шкіра

Новина для всіх, хто забуває користуватися сонцезахисним кремом: крем Remergent’s DNA Repair Formula пройшов клінічні випробування, в процесі яких було отримано підтвердження того, що він дійсно усуває результати сонячного впливу, зокрема, зморшки. Наукове обгрунтування: крем містить ферменти, які допомагають відновити клітинний ДНК, і антиоксиданти, що запобігають подальше ушкодження шкіри.

Інша альтернатива допоможе прибрати зморшки вдвічі ефективніше (і на більш тривалий термін), ніж ін’єкції ботокса. Вчені створили спеціальну голку, що випромінює енергетичні хвилі, що руйнують або паралізуючі нерви лицьових м’язів, які викликають появу мімічних зморшок. Ефект зберігається на вісім місяців.

Жир

Ямочки гарні на щоках, а не по всьому тілу. Ліпотерапія — це серія ін’єкцій фосфатидилхоліну — хімічної речовини, що розщеплює жирові клітини, і ніби «вимиває» їх з організму.

Вже в наступному році жир на будь-якій ділянці тіла можна буде безболісно прибирати за допомогою ультразвуку

Очі

Для більш ніж 110 мільйонів американців з далеко не стовідсотковим зором технологія Lasik стала справжнім порятунком, але мікрохірургія ока не може гарантувати стовідсотковий зір, оскільки зачіпає тільки передню поверхню рогівки. А ось новий інструмент під назвою Pentacam (поки продається в США в кабінетах лазерної мікрохірургії ока) за кілька секунд створює тривимірне зображення (карту) і передній, і задній поверхні кришталика, що дозволяє окуліста швидко адаптуватися до особливостей кожного пацієнта.

Оскільки люди, які страждають сильною короткозорістю, і люди з дуже тонкої рогівкою не можуть бути оперовані з використанням технології Lasik, досі вони були позбавлені можливості перманентної корекції зору.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.