Носогубні складки — коду вам згодиться сила волі

Носогубні складки — це глибокі складки шкіри, які починаються у носа і спускаються до куточків губ. Вони є одним з найбільш ранніх і помітних ознак старіння. У більшості людей носогубні складки починаються заглиблюватися після 30 чи 40 років, однак у деяких, за генетичними чи інших причин, це відбувається в більш ранньому або старшому віці.

Причини

Як і у випадку з іншими ознаками старіння, носогубні складки переважно є результатом впливу сонячних променів, процесу старіння, і спадкових факторів. З віком шкіра втрачає колаген (цей процес може бути прискорений впливом ультрафіолету), і стає менш еластичною. В результаті, а також через постійного впливу гравітації, формуються носогубні складки. Через них людина може не тільки виглядати старше свого віку, але і здаватися виснаженим і пригніченим.

У людей з надмірною вагою і ожирінням носогубні складки можуть не з’являтися довго, якщо тільки людина не схудне на багато кілограмів. В останньому випадку носогубні складки можуть з’явитися в результаті того, що особа худне також, як і все інше тіло (і шкірні складки в результаті цього з’являються не тільки на обличчі, але і, наприклад, на животі).

Корекція

Найпоширеніший метод корекції носогубних складок — введення під шкіру спеціальних наповнювачів. У відповідності зі своєю назвою, ці речовини наповнюють простір під шкірою, завдяки чому складки стають менш помітними. Найбільш поширені сьогодні наповнювачі на основі гіалуронової кислоти. Ін’єкції дають хороший, але тільки тимчасовий результат.

Носогубні складки також можна зробити менш помітними за допомогою підтяжки обличчя, хоча тільки для цієї мети робити цю процедуру не варто. Підтяжка обличчя рекомендується в тих випадках, коли, крім носогубних складок, у пацієнта є інші ознаки старіння, які він хоче виправити.

Для корекції верхньої частини носогубних складок можуть бути використані невеликі імплантати. Звичайно, така операція пов’язана з більш істотними ризиками і вимагає більш тривалого періоду відновлення, ніж процедура введення під шкіру наповнювачів.

При дуже глибоких носогубних складках кращим вибором може бути висічення складок. Основним недоліком операції є те, що після неї залишаються помітні рубці. Іноді висічення призводить до асиметрії обличчя та іншим небажаних результатів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.