Нормофлорін — застосовується для профілактики

Нормофлорін — це три види біологічно активних добавок до їжі, що містять живі бактерії — природні мешканці кишечника, які допомагають перетравлювати їжу, синтезують деякі види вітамінів і пригнічують занадто активне розмноження умовно-патогенної мікрофлори.

Загальна характеристика Нормофлорінов

Нормофлоріни випускаються у вигляді рідких концентратів, що містять живі мікроорганізми. Входять до складу Нормофлорін бактерії не піддавалися висушуванню, тому вони краще приживаються в кишечнику і відразу ж починають діяти — розмножуватися і поступово створювати у кишечнику кисле середовище, до якої не пристосована умовно-патогенна мікрофлора.

Всі види Нормофлорінов стимулюють синтез в стінках кишечника імуноглобуліну А (IgA), який не пропускає збудників інфекції через слизову оболонку в кров. IgA також знижує ризик утворення в кровоносних судинах холестеринових бляшок, так як виводить їх організму «шкідливий» холестерин.

Нормофлоріни випускаються трьох видів (Л, Б і Д), всі вони сприяють відновленню нормальної функції кишечника, але при цьому кожен вид Нормофлорін має свої особливості. Крім корисних бактерій все Нормофлоріни містять пребіотики — речовини, які є живильним середовищем і сприяють розмноженню корисної мікрофлори. Нормофлоріни вирощуються на коров’ячому молоці, але потім дуже ретельно очищаються від молочного цукру і білка коров’ячого молока, тому є гіпоалергенними препаратами.

Нормофлорін Л — пригнічує життєдіяльність умовно-патогенної мікрофлори

Нормофлорін Л — це рідкий концентрат, який випускається, як у флаконах-крапельницях (для дітей), так і в звичайних флаконах. В одному мілілітрі Нормофлоріни Л міститься культура лактобактерій в кількості не менше 10 ^ 10 КУО / мл (Кое — колонеобразующая одиниця, вона містить до 240 клітин мікроорганізмів). Крім того, в Нормофлоріни Л містяться продукти обміну (метаболіти) лактобактерій — незамінні амінокислоти, органічні кислоти, вітаміни (C, E, PP, H і групи B), макро-і мікроелементи (калій, натрій, кальцій, залізо, магній, мідь , цинк, фтор). Нарешті, в ньому присутня пребіотик лактит, який служить «кормом» для заселених в кишечник бактерій.

Нормофлорін Л створює в кишечнику кисле середовище, що негативно впливає на життєдіяльність умовно-патогенної і патогенної мікрофлори. Нормофлорін Л також виводить з кишечника токсичні продукти життєдіяльності цієї мікрофлори. Під дією Нормофлоріни Л поступово відновлюється нормальний обсяг природної мікрофлори кишечника, що у свою чергу сприяє відновленню рухової активності кишечника, виведенню з організму «шкідливого» холестерину і солей. Нормофлорін Л розщеплює молочний цукор (лактозу), сприяє збільшенню в слизовій оболонці кишечнику IgA, захищає слизову оболонку кишечника від будь-яких шкідливих впливів, сприяє відновленню пошкоджених клітин, покращує обмін речовин.

Нормофлорін Л застосовується для оздоровлення кишечника при різних кишкових інфекціях (у складі комплексного лікування) і дисбактеріозі (коли умовно-патогенна мікрофлора переважає в кишечнику над корисної). Його широко застосовують для лікування дисбактеріозів у новонароджених дітей, у тому числі у недоношених. Крім того, Нормофлорін Л застосовується для санації кишечника при інфекційно-запальних захворюваннях будь-якої локалізації (органів дихання, нирок сечовивідних шляхів).

Нормофлорін Б — відновлює нормальну мікрофлору кишечника

Нормофлорін Б випускається в таких же флаконах і містить таку ж кількість бактерій в одному мілілітрі. Тільки на відміну від Нормофлоріни Л, Нормофлорін Б містить біфідобактерії.

Нормофлорін Б відновлює природну мікрофлору кишечника, бере участь в обміні речовин, у тому числі в білковому, ліпідному і вуглеводному обміні, видаляє з організму «шкідливий» холестерин, відновлює обмін білірубіну та освіта в кишечнику життєво важливих вітамінів. Збільшення синтезу імуноглобулінів та інтерферону підвищує загальний імунітет і місцевий імунітет кишечника.

Нормофлорін-Б також застосовується при дисбактеріозі, інфекційно-запальних захворюваннях різних органів, а також при гострих кишкових інфекціях встановленого і неясного походження в складі комплексно лікування.

Нормофлорін Д — комплексний БАД

Нормофлорін Д — це комбінований рідкий концентрат, до складу якого входять два види бактерій — біфідумбактеріі і лактобактерії. Але концентрація бактерій в Нормофлорін Д трохи нижче, ніж у решти Нормофлорін — не менше 10 ^ 8-10 ^ 9 КУО в одному мл.

Нормофлорін Д володіє всіма властивостями Нормофлоріни Л і Нормофлорін Б і застосовується при гострих кишкових інфекціях (у складі комплексного лікування), при проносах, що виникають при прийомі антибіотиків, гормонів, променевої терапії та хіміотерапії.

Всі Нормофлоріни можна приймати всередину по 2 — 3 столових ложки під час або після їди, 2-3 рази на день. Флакон з концентратом потрібно збовтати, розвести 1: 3 теплим неміцним чаєм, молоком або соком і спожити відразу. Курс лікування до місяця.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.