Нормофлорін Л: для загального оздоровлення

загрузка...

Нормофлорін Л активно відновлює мікрофлору кишечника, особливо у дітей до року і сприяє зміцненню імунітету. Діти після курсу прийому цього препарату хворіють рідше і не так важко, знижується кількість застуд, рецидивів інфекційно-запальних та алергічних захворювань.

Нормофлорін Л — БАД для загального оздоровлення організму

Нормофлорін Л — це біологічно активна добавка до їжі, до складу якої входять лактобактерії в кількості не менше 10 ^ 10 КУО / мл (Кое — це колонеобразующая одиниця, в якій знаходиться до 240 клітин бактерій). Випускається Нормофлорін Л вітчизняної фармацевтичної фірмою Біфілюкс у вигляді рідкого концентрату у флаконах-крапельницях по 20 мл (для дітей до року), а також у звичайних флаконах по 50 або 100 мл.

Всі Нормофлоріни (їх випускається три види) відносяться до синбіотиків — препаратам, які містять не тільки корисні для кишечника бактерії (пробіотики), але і речовини, необхідні для їх «підживлення», щоб вони не загинули після потрапляння в кишечник, а прижилися й активно розмножувалися (пребіотики). До складу НОРМОДИПІНУ Л входять продукти обміну речовин лактобактерій (амінокислоти, органічні кислоти, вітаміни, мікро-та макроелементи), а також пребіотик лактит, який сприяє поліпшенню процесу життєдіяльності колоній лактобактерій.

Під дією Нормофлоріни Л зменшується обсяг умовно-патогенної і патогенної мікрофлори кишечника і виводяться утворені в процесі їхньої життєдіяльності токсини, відновлюється нормальна рухова активність кишечника. З організму також виводиться зайвий холестерин, який сприяє утворенню холестеринових бляшок у кровоносних судинах. Виводяться деякі солі (наприклад, солі щавлевої кислоти — оксалати), які здатні утворювати камені в жовчовивідних і сечовивідних шляхах.

Нормофлорін Л активізує утворення захисного імуноглобуліну А, який знаходиться в слизових оболонках і захищає організм від проникнення хвороботворних бактерій. Відновлення роботи шлунково-кишкового тракту сприяє загальному поліпшенню обміну речовин, в тому числі засвоєнню клітинами поживних речовин та кисню — це зміцнює стійкість клітин перед будь-якими зовнішніми впливами.

Оздоровлюємо органи травлення

Нормофлорін Л особливо рекомендується недоношеним дітям — він активно перешкоджає розмноженню шкідливої мікрофлори, в результаті чого дитина активно ссе груди, додає у вазі і розвивається.

У дітей дошкільного і молодшого шкільного віку під впливом неправильного харчування і високих нервово-психічних навантажень починають формуватися хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту. Якщо саме в цей момент не постаратися попередити цей процес, то сформовані в цей період захворювання будуть супроводжувати людину все життя. Прийом Нормофлоріни Л курсами відновить правильну роботу шлунково-кишкового тракту і попередить розвиток хронічних захворювань.

Не менш часто в цьому віці розвиваються захворювання жовчовивідних шляхів і жовчного міхура. Цьому сприяє відносно малорухомий спосіб життя школяра і великі інформаційні та емоційні навантаження в школі. В результаті знижується рухова активність мускулатури жовчовивідних шляхів, і жовч починає застоюватися. З часом в жовчовивідних шляхах можуть утворюватися камені на основі деяких видів солей. Санація шлунково-кишкового тракту призводить до підвищення рухової активності жовчовивідних шляхів, при цьому з організму активно виводяться такі солі, як оксалати.

Які ще органи можна оздоровити, приймаючи Нормофлорін Л

Оксалати можуть відкладатися і в сечовивідних шляхах, з них і тут можуть утворюватися камені, а камені в сечовивідних шляхах практично завжди викликають запальні процеси. Таким чином, прийом Нормофлоріни Л є профілактикою і різних захворювань нирок.

Прийом Нормофлоріни Л допоможе оздоровити і носоглотку, адже в правильно працюючому кишечнику утворюється більше імунних клітин, які будуть захищати організм від інфекцій. А у слизових оболонках з’явиться велика кількість імуноглобуліну А, який не допустить потрапляння в організм інфекції.

Прийом Нормофлоріни Л рекомендується при алергічних процесах в області легенів і дихальних шляхів. Видалення з кишечника токсинів — це вже попередження загострення алергічних захворювань, адже дуже часто саме токсини провокують появу нових висипань на шкірі або нападів бронхіальної астми.

З метою оздоровлення Нормофлорін Л можна приймати самостійно, відповідно до додається до нього.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.