Нормофлорін Д: при гострих станах

загрузка...

Нормофлорін Д поєднує в собі якості решти Нормофлорінов — Б і Л, так містить всі вхідні в їх склад мікроорганізми. Тому і застосування він знаходить більш широке. Крім того, Нормофлорн Д застосовується при лікуванні гострих кишкових інфекцій як допоміжний засіб.

Як діє Нормофлорін Д

Нормофлорін Д являє собою рідкий концентрат у флаконах по 50 або 100 мл, до складу якого входять живі біфідо-і лактобактерії в кількості не менше 10 ^ 8-10 ^ 9 КУО / мл. Це не просто суспензія бактерій, в концентраті містяться і продукти їх життєдіяльності — незамінні амінокислоти, органічні кислоти, вітаміни (E, групи B, аскорбінова кислота), мікроелементи, пребіотик лактит (близько двох відсотків) — він сприяє розвитку та розмноженню колоній заселених в кишечник бактерій.

Нормофлорін Д пригнічує розмноження умовно-патогенних і патогенних бактерій, перешкоджає виробленню цими бактеріями токсинів і всмоктуванню їх у кров. В результаті робота шлунково-кишкового тракту «оживає»: поліпшується його рухова активність, відновлюється переробка їжі і всмоктування в кишечнику вітамінів та поживних речовин (білків, жирів і вуглеводів). Калові маси не затримуються в кишечнику і разом з ними видаляються всі токсичні продукти.

У стінках очищеного кишечника починають активно вироблятися імунні клітини і імуноглобуліни (антитіла), які перешкоджають попаданню в організм інфекції. Крім того, стимулюється вироблення білка інтерферону, який захищає організм від вірусних інфекцій. Це дозволяє захистити від інфекцій не тільки шлунково-кишковий тракт, але і весь організм, наприклад, носоглотку, бронхо-легеневу та сечовидільну системи.

Виведення правильно функціонуючим кишечником деяких солей попереджає утворення каменів у жовчовивідних і сечовивідних шляхах. А виведення зайвого холестерину попереджає утворення в кровоносних судинах холестеринових бляшок і таких захворювань, як ішемічна хвороба серця та порушення мозкового кровообігу.

При яких станах показаний прийом Нормофлорін Д

Перш за все, це, звичайно, будь-які захворювання шлунково-кишкового тракту — хронічні гастрити, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, запальні процеси в області товстого і тонкого кишечника (коліти та ентерити). Стан хворих після відновлення роботи кишечника зазвичай поліпшується, оскільки їжа правильно перетравлюється без утворення токсичних речовин, а калові маси своєчасно виводяться з організму.

Не менше значення відновлення роботи кишечника має і для хворих хронічними захворюваннями печінки, жовчовивідних шляхів і підшлункової залози — прийом Нормофлорін Д курсами сприяє попередженню загострень цих захворювань. А якщо все ж виникають загострення, то протікають вони легше і закінчуються швидше.

Інфекційно-запальні процеси в ділянці нирок і сечовивідних шляхів безпосередньо залежать від стану шлунково-кишкового тракту, адже багато органів черевної порожнини і заочеревинного простору мають загальні кровоносні судини. Якщо в кишечнику починається запальний процес, то майже завжди він ускладниться загостренням хронічного захворювання нирок і сечовивідних шляхів. Після санації кишечника протягом таких запальних процесів може значно покращитися.

У стінках кишечнику людини перебуває основна маса імунної тканини, в якій виробляються імунні клітини і білки, які несуть захисну функцію. При тривалих запорах, дисбактеріозі, запальних процесах в області шлунково-кишкового тракту імунна функція кишечника порушується. Але якщо відновити роботу кишечника (наприклад, приймаючи курсами Нормофлорін Д), то покращиться і стан імунітету. Почнуть вироблятися імунні клітини, імуноглобуліни та інтерферон, які будуть захищати організм від бактеріальної та вірусної інфекції. Тому прийом Нормофлорін Д курсами рекомендується при зниженні імунітету, частих простудних захворюваннях, особливо у дітей молодшого віку. У дорослих його рекомендують приймати при частих загостреннях хронічних інфекційно-запальних захворювань.

Сьогодні широко поширені алергічні захворювання — це наслідок погіршення екологічної обстановки та високих нервово-психічних навантажень. При правильно працюючому імунітеті алергії не виникає. Тому відновлення роботи кишечника, в тому числі роботи імунних клітин приносить полегшення при алергічних захворюваннях. Велике значення має і видалення з організму токсичних речовин, які накопичувалися в кишечнику, повторно всмоктується в кров і провокували загострення алергічних процесів.

Нормофлорін Д є прекрасним профілактичним засобом при багатьох захворюваннях, але не варто чекати він нього миттєвого ефекту, адже це все ж БАД.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.