Нормофлорін Б: для підвищення імунітету

загрузка...

Всі Нормофлоріни застосовують для відновлення функції кишечника. Нормофлорін Б також володіє такою здатністю. Крім того, Нормофлорін Б застосовується для лікування гострих і хронічних кишкових інфекцій та відновлення захисних сил організму — він сприяє зміцненню імунітету.

Що входить до складу Нормофлорін Б

До складу Нормофлорін Б входять два види біфідобактерій (не менше 10 ^ 10 КУО / мл; КУО — колонієутворюючих одиниць, що містить до 240 клітин бактерій), продукти їх обміну речовин (метаболіти), в тому числі утворюються в процесі обміну речовин незамінні амінокислоти, органічні кислоти, вітаміни Е, групи В, аскорбінова і нікотинова кислоти, мікроелементи — калій, натрій, кальцій, магній, залізо, мідь, цинк. Крім того, до складу Нормофлорін Б входить пребіотик лактит, який сприяє зростанню колонії надійшли в кишечник біфідобактерій.

Все що входять до складу Нормофлорін Б корисні бактерії генетично модифіковані, вони не містять речовин, здатних викликати алергію (протеїнів, молочного цукру, консервантів, барвників, смакових добавок).

Нормофлорін — це біологічно активна добавка до їжі, яка не є лікарським препаратом. Сучасні лікарські препарати цього ряду містять у багато разів більше число корисних бактерій, так в одному флаконі біфідум 791БАГ міститься стільки біфідобактерій, скільки в 10 флаконах по 100 мл Нормофлорін Б.

Тим не менш, це корисна і якісна біологічно активна добавка до їжі, яка застосовується не тільки з профілактичною, але іноді і з лікувальною метою у складі комплексної терапії.

Профілактичний прийом Нормофлорін Б — підтримка здоров’я в нормальному стані

З профілактичною метою Нормофлорін Б приймають для того, щоб попередити захворювання шлунково-кишкового тракту. Його варто приймати курсами в тому випадку, якщо є порушення харчування (харчування всухом’ятку, з великими перервами, на ходу, неякісна їжа), високі нервово-психічні та емоційні навантаження. У цьому випадку Нормофлорін Б сприяє кращому засвоєнню поживних речовин — білків, жирів і вуглеводів, відновлюючи тим самим здоров’я людини.

Приймають Нормофлорін Б і в тому випадку, якщо є якісь хронічні інфекційно-запальні захворювання, при яких досить часто доводиться приймати антибіотики. На тлі такого лікування часто розвивається дисбактеріоз — основа для розвитку практично будь-яких захворювань органів травлення.

Рекомендуються курси профілактичного прийому Нормофлорін Б також при нестачі вітамінів — цей БАД сприяє їх кращому засвоєнню. Нормофлорін Б сприяє кращому засвоєнню жирів, відновленню правильного жирового обміну, попереджає утворення «поганого» холестерину (з нього в кровоносних судинах утворюються бляшки) і стимулює синтез холестерину «хорошого», необхідного для обміну речовин.

Профілактичний прийом Нормофлорін Б попереджає розвиток гастритів, колітів та виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки. Відновлення правильного травлення сприяє поліпшенню роботи печінки, виділенню в достатній кількості жовчі, необхідної для правильного перетравлення їжі. Відновлюється також робота підшлункової залози.

Лікувальний прийом Нормофлорін Б — допомога в боротьбі з інфекцією і хронічними захворюваннями

Іноді Нормофлорін Б приймають і з лікувальною метою. Так, у складі комплексного лікування він допомагає боротися з гострими кишковими інфекціями. Його призначають і при хронічних захворюваннях органів травлення — це також сприяє поліпшенню стану хворих і попереджає появу загострень захворювань.

Нормофлорін Б призначається як імунокоректор при частих простудних захворюваннях і загостреннях хронічних інфекційно-запальних процесів: відновлення нормального стану кишечника сприяє тому, що імунна тканина, розташована в його стінці, починає виробляти більше імунних клітин і зміцнюється імунітет.

З лікувальною метою Нормофлорін Б застосовують і при алергічних захворюваннях — очищення кишечника від токсинів попереджає їх повторне всмоктування в кров, яке часто є причиною загострення алергічних захворювань.

Як правильно приймати Нормофлорін Б

Нормофлорін Б приймають по 1 — 2 столові ложки три рази на день відразу після їжі. Профілактичний курс прийому дорівнює двом тижням, лікувальний — не менше місяця. Дітям до року Нормофлорін Б призначають по половині чайної ложки тричі на день, з року до трьох — по повній чайній ложці, з трьох до семи років — по столовій ложці. Після семи років його можна давати вже в дорослому дозі.

Нормофлорін Б — корисна і якісна біологічно активна добавка до їжі.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.