Ноотропіл — не новий, але як і раніше ефективний

загрузка...

Ноотропіл — це ноотропний препарат, діючою речовиною якого є пірацетам. Він швидко і майже повністю абсорбується з травного тракту. Біодоступність становить 100%. Максимальна концентрація ноотропила в крові спостерігається через 30-60 хвилин після прийому. Швидко проникає крізь гістогематичні бар’єри. Акумулюється в спинномозковій рідині, а також в молоці у годуючих грудьми жінок. Майже повністю виводитися з організму протягом 24-30 годин.

Показання до застосування

Показаннями до застосування ноотропила є: атеросклероз мозку, посттравматичні операції на головному мозку, наслідки інсульту, психоорганічний синдром (судинна деменція, хвороба Альцгеймера), деякі порушення, пов’язані з алкоголізмом і наркоманією, порушення пам’яті, зниження концентрації уваги у старості, порушення здатності до навчання у дітей (у складі комбінованої терапії), серповидно-клітинна анемія (у складі комбінованої терапії). Тут перераховано лише частина випадків, в яких застосовується ноотропіл.

Вагітність і період лактації

Ноотропіл протипоказаний при вагітності. Жінок в період лактації на час прийому ноотропила слід припинити грудне вигодовування.

Протипоказання до застосування

Гіперчутливість до компонентів препарату, тяжка ниркова недостатність (Cl креатиніну менше 20 мл / хв), вагітність, період лактації, діти віком до року.

Поліпшення роботи мозку

Часто доводиться чути помилкові заяви про те, що людина використовує лише 10% свого мозку. Насправді у кожної частини мозку є свої особливі функції і призначення — як і у всіх частин організму. Лише його часто використовується безпосередньо для здійснення розумового процесу. Інші частини не призначені для цього.

 • У головному мозку є дві півкулі, основні функції яких широко відомі. Між правим і лівим півкулями знаходиться мозолисте тіло — воно з’єднує півкулі один з одним і саме ця ділянка мозку стимулює ноотропіл. Підвищення активності мозолистого тіла покращує комунікацію між півкулями мозку. Це властивість ноотропила застосовується в медицині при лікуванні різних станів — від алкоголізму та наслідків інсульту до вікових змін мозку і хвороби Альцгеймера.
 • В ході численних досліджень було встановлено, що ноотропіл надає позитивний вплив на стан пацієнтів, що страждають від пов’язаних з віком порушень пам’яті. Ноотропіл може інгібувати руйнування тканин мозку, яке буває наслідком гіпоксії, аритмії, та деяких інших станів.
 • Його також застосовують у лікуванні афазії — порушення мови — після інсульту. Ноотропіл допомагає відновити різні життєво-важливі функції, наприклад, координацію рухів кінцівок, мови, а також загальних розумових здібностей.
 • Крім того, ноотропіл покращує приплив крові до головного мозку. Це робить його дуже корисним для людей, які страждають хронічною церебральною ішемією.
 • Ноотропіл допомагає уповільнити властиві старінню процеси, при яких знижується електрична активність мозку. Це дозволяє зберегти хорошу пам’ять та інші функції мозку протягом багатьох років. Ноотропіл можна використовувати одночасно з деякими іншими препаратами, що поліпшують роботу мозку.

  Побічні ефекти ноотропила мінімальні і спостерігаються рідко; як правило, це слабка і нетривала нудота і / чи головний біль.

  На початку курсу лікування зазвичай рекомендується приймати по три таблетки ноотропила (в кожній — 800 мг активної речовини) двічі на день. Після першого місяця доза знижується до однієї або двох таблеток двічі на день.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.