Нитки АПТОС — недовгий повернення молодості

Хоча старіння шкіри — процес абсолютно природний і неминучий, сучасні косметологи і пластичні хірурги продовжують инаходити все нові методи боротьби зі старінням. Один з новітніх способів повернення молодості шкіри і запобігання появи характерних ознак старіння шкіри — підтяжка обличчя із застосуванням ниток аптос.

Що таке нитки аптос

Нитки аптос являють собою поліпропіленові нитки із спеціальними насічками, які після введення під шкіру утворюють свого роду «каркас», що перешкоджає поступовому опущенню м’яких тканин. Поліпропілен — матеріал, який застосовується в різних галузях хірургії досить давно. Основна перевага поліпропіленових ниток — відсутність ризику реакції відторгнення організмом після розташування під шкірою: нитки аптос не здатні викликати алергічну реакцію. Нитки настільки тонкі, що розташування їх під шкірою непомітно — і, більш того, навіть на рентгенівському знімку ці нитки помітити неможливо.

Процедура підтяжки

Сама по собі процедура підтяжки шкіри обличчя за допомогою ниток аптос дуже проста: на шкірі виконуються найдрібніші проколи, через які під шкіру за допомогою спеціальної голки вводяться поліпропіленові нитки (звичайно не більше десяти). Через специфічне розташування зустрічних насічок після розташування під шкірою нитки аптос «підводять» м’які тканини і шкіру, розправляють її — тобто утворюють своєрідний каркас, який не дає м’яким тканинам опускатися в подальшому. Після розміщення ниток під шкірою хірург підтягує нитки, моделюючи контури особи.

Тривалість процедури вкрай невелика і складає від тридцяти до шістдесяти хвилин — все залежить від стану шкіри і м’яких тканин, розміру областей шкіри, що підлягають корекції, і кількості розміщуваних під шкірою ниток. Процедура виконується без загального або місцевого знеболювання і супроводжується мінімумом неприємних відчуттів — оскільки немає необхідності, як при стандартній пластичної операції з підтяжки обличчя, виконувати розрізи на шкірі, болі під час і після процедури підтяжки нитками аптос також немає. У деяких випадках процедура підтяжки нитками аптос може зажадати місцевої анестезії (зазвичай для мінімізації неприємних відчуттів використовуються знеболюючі препарати для зовнішнього застосування).

Переваги

Підтяжка особи за допомогою ниток аптос — процедура відносно нова, однак новизна її — це скоріше гідність, ніж недолік. Завдяки новітнім технологіям та методикам пластичної хірургії розміщення ниток аптос дозволяє добитися дивно стійких результатів, оцінювати які можна майже відразу ж після процедури — шкіра підтягується, а овалу обличчя повертається чіткість практично моментально. Важлива перевага підтяжки обличчя нитками аптос полягає в тому, що постопераційному періоду як такого немає взагалі — оскільки операція не вимагає виконання розрізів з подальшим їх зшиванням, ніяких наслідків у підтяжки обличчя нитками аптос немає, а дрібні синці в області проколів зникають вже через два-три дня. Тривалого перебування в клініці для розміщення ниток аптос не потрібно — на візит до лікаря доведеться витратити всього дві-три години, а повертатися до звичного розпорядку дня можна відразу ж після завершення процедури. Зрозуміло, деякі запобіжні заходи після операції все одно дотримуватися доведеться: хоча необхідності в спеціальних пов’язках або регулярних перев’язках немає, на два-три тижні рекомендується відмовитися від інтенсивних косметологічних процедур і масажу шкіри обличчя та шиї.

Ефективність процедури

Оцінювати результати підтяжки обличчя нитками аптос можна практично відразу ж, але не варто забувати про те, що така процедура — це методика пролонгованої дії, а значить, оптимальні результати досягаються тільки через якийсь час (як правило, два-три тижні ). Стійкість ефекту підтяжки обличчя за допомогою ниток аптос не надто велика і становить близько двох-трьох років — зрозуміло, тривалість терміну, протягом якого нитки аптос будуть перешкоджати старінню шкіри, багато в чому залежить і від стану шкіри, і від старанності догляду за нею.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.