Невелика груди — переваги малих форм

загрузка...

Чи може маленька груди бути в моді? Можливо, може, але головне — це навіть не чекати, поки оголосять подібний тренд, а просто любити своє тіло таким, яким створила його природа. Останнім часом закордонні ЗМІ, в тому числі і мережеві, киплять новинами про те, що багато жінок, нарешті, усвідомили всі переваги своїх мініатюрних форм і більше не бажають ставати схожими на пишногрудих красунь з журнальних обкладинок.

Було б чудово, якби подібним відповів і Голлівуд, де актриси б визнали, що талант і розмір грудей ніяк не пов’язані, і що багатою і знаменитою можна стати і з першим розміром бюста.

Звичайно, все по сей день стурбовані апетитними округлостями, жіночними вигинами, які, якщо це природні дані, завжди викликають захоплення. Дівчата з маленькими грудьми часто відчувають комплекси, особливо приміряючи купальник. Проте не можна не визнати, що і володарки пишних форм страждають від певного роду незручностей, які напряму пов’язані саме з цими округлостями.

Правда полягає в тому, що розмір грудей, незважаючи на силу, яку йому приписують, не здатний зробити нас красивими або некрасивими. У кожної жінки знайдеться ряд достоїнств і недоліків, на які оточуючі дивляться досить суб’єктивно. А потрібно всього лише полюбити те, що дано природою, що закладено генетично, і не озиратися на так звані стандарти сучасної краси. Тим більше що у маленької грудей є свої незаперечні переваги:

 • можна спати на животі;
 • заняття спортом проходять безболісно — можна стрибати і бігати, не турбуючись про те, що груди розтягнеться і втратить форму;
 • можна підбирати різні купальники, в тому числі забавні, романтичні, що насилу можливо для пишногрудих дівчат;
 • можна ходити без бюстгальтера і не виглядати вульгарно;
 • маленькі груди менше схильна втрати форми, обвисання і появі розтяжок.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.